На Радивилівщині наростає тривожна ситуація

Станом на вечір неділі, 16 серпня, на Рівненщині зареєстровано 142 нових випадки захворювань на COVID-19. Зокрема, в Радивилівському районі – аж 21 випадок (м.Радивилів – 7, с.Крупець – 2, с.Боратин – 1, с.Ситне – 4, с.Заміщина – 1, с.Бугаївка – 1, с.Козин – 4, с.Підзамче – 1).

Число хворих від початку пандемії на Радивилівщині зросло до 169. У ці дні зареєстрований уже одинадцятий випадок зараження на швейному підприємстві “Маяк” (швачки одного цеху). Зареєстровано також три випадки на підприємстві “Щедра нива”, чотири випадки в Крупецькій школі та три випадки у працівників Крупецької сільської ради. Зареєстровано сімейне вогнище з 4- х осіб в селі Ситне. Є і нові сімейні випадки у селах Крупець, Козин – з 2-х осіб та поодинокі випадки в ряді сіл.

На 17.08 зареєстровано четвертий випадок на підприємстві “Щедра Нива”. Четвертий випадок у працівників Крупецької сільської ради. Випадок у АТ”Ощадбанк”. Другий випадок у дитсадку “Сонечко” м.Радивилова. Та поодинокі випадки з сіл Опарипси, Бугаївка, Крупець, Ситне та Радивилова.

За повідомленням лікаря-епідеміолога Ірини Приступи, на 17.08 госпіталізовано чотири особи (стан середньої важкості), 88 осіб перебувають на амбулаторному лікуванні (самоізоляції), 80 осіб подолала цю хворобу.

Можна тільки уявити, наскільки розшився діапазон контактів хворих, які ще не мали підтверджених результатів, але продовжували активне спілкування з навколишнім середовищем. На Радивилівщині, на жаль, уже зареєстровано 4 смертельних випадки від COVID-19.

У Рівненській області наразі маємо 7716 випадків захворювань на коронавірусну хворобу. Летальних випадків – 109. Подолали хворобу 5620 осіб. У роботі лабораторій області залишається 212 проб.

Голова ОДА Віталій Коваль звертається: «Дорогі земляки. Кількість захворювань зростає. Сьогодні маємо новий анти рекорд. Зменшення розповсюдження коронавірусної інфекції залежить від кожного з нас! Дотримуйтесь карантинних обмежень! Обов‘язково використовуйте засоби індивідуального захисту в громадських місцях. Будьте здорові!»

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.