На Радивилівщині платять за вирощування телят

Цими днями в Рівненську область надійшли 12,5 мільйона гривень, які розподілили серед власників худоби. Кожне господарство отримало 2500 гривень за вирощування одного теляти.

Державна підтримка тваринництва була започаткована минулого року Міністерством аграрної політики та продовольства України і продовжує діяти у 2019 році.

«Кошти отримали 6 тисяч власників худоби за утримання більше 8 тисяч тварин. Виплати надійшли на рахунки, що відкриті у банках. Найбільше коштів державної допомоги отримали власники худоби Рокитнівського, Радивилівського та Млинівського районів. Їм спрямували кошти в сумі близько мільйона гривень», – коментує директорка департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько.

До слова, Міністерство аграрної політики та продовольства України в близькому часі спрямує кошти для 36 господарств області на утримання понад 12,6 тисяч корів. Загальна сума складе 11,4 мільйона гривень.

Нагадуємо, торік 40 господарств Рівненщини отримали 16 мільйонів за утримання корів, а більше 8 тисяч селян одержали 14,2 мільйона гривень за вирощування телят.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.