На Радивилівщині стало більше прийому FM-радіо

За умов карантину ми багато часу проводимо вдома: займаємося городництвом, ремонтуємо житло, упорядковуємо свій побут, а ще – читаємо книги, дивимося телепередачі, слухаємо радіо. Радіо особливо стає в нагоді, коли щось робимо на присадибній ділянці, по господарству. І багато хто в ці дні вперше відкрив для себе, що, наприклад, у Радивилові в FM-діапазоні можна піймати хвилю не тільки радіо «FM-Галичина» (107,5 МГц), яке в нас приймається вже років вісім-дев’ять.

Торік “Перший Західний” отримав ліцензію на ефірне радіомовлення на Бродівщині та в Радивилівському районі. Про це повідомили в засобах інформації. І дійсно, нині “Радіо Перше” можна чути не лише в Львові (на частоті 88,2 МГц), але й на частоті 89,2 МГц у місті Броди та Бродівському районі, а також у Радивилові і в Радивилівському районі. Обсяг мовлення – 24 години на добу.

У ці дні в тестовому режимі освоюється ще одна радіостудія, важлива для наших краян, – «Броди FM», її можна знайти на частоті 88,8 МГц. Оскільки редакція ще шукає своє «місце в ефірі», вона поки що транслює багато відомих мелодій і пісень, українських і зарубіжних.

Ще в нас можна слухати “Українське радіо” (104,0 МГц – з Бродів, для Радивилова та прилеглих населених пунктів, і 107,9 МГц – з Кременця, для Нової Пляшевої та інших близьких сіл). У північно-західній частині Радивилівського району приймається радіо “Радехів FM” на хвилі 99,5 МГц.

Звичайно, багато що залежить від потужності радіоприймача і місця прийому, тому деяким слухачам на Радивилівщині доступні радіосигнали зі Львова, Золочева, Луцька. Гірше – з напрямком до Рівного, бо не пропускає звідти сигнал масивний кряж. А будівництво ретранслятора в селі Копань Демидівського району, звідки мали звучати FM-передачі й радивилівської радіоредакції, на жаль, заморожене. Та й перспективи скасування Радивилівського району і приєднання його до Дубенського ставлять під сумнів саму можливість заснування такої радіоредакції для Радивилова.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.