На Радивилівщині вже 35 випадків COVID-19

У Радивилівському районі від початку пандемії число зареєстрованих хворих зросло до 35. Ще на 25 квітня їх було 25. Перші випадки зараження були виявлені на 10 квітня. Станом на ранок 9 травня на Рівненщині зафіксовано 10 нових випадків захворювання на COVID-19.

Це:
-3 мешканці з м.Радивилів;
-7 з Рокитнівського району (1 з с.Дубно, 2 – с.Березове, 2 – с.Хміль, 2 – смт Рокитне)

Вік хворих від 6 до 84 років.

Увечері 9 травня стало відомо, що підтвердився на Радивилівщині ще один випадок коронавірусу (с.Перенятин). Тепер ця хвороба, крім Радивилова, поширилася на Дубини, Підлипки, Опарипси, Крупець та інші села.

✅  Таким чином в Рівненській області наразі маємо 918 випадків захворювання на коронавірус. З них – 202 медпрацівники.

✅  21 летальний випадок. З них 19 підтверджено лабораторно. Вчора помер 33-річний чоловік з Рокитнівського району (с.Хміль). Сьогодні – 45-річний чоловік з Рівненського району (с.Обарів). Діагноз їм поставили клінічно та за результатами швидких тестів.

✅  Одужало 165 хворих. Найбільше з м.Рівне та Сарненського району. З них 14 медпрацівників та 2 дітей.

Рівненська область входить у п’ятірку регіонів України, де на коронавірус захворіло найбільше дітей. За даними Центру громадського здоров’я, на Рівненщині COVID-19 виявили у 77 дітей (на 9.05). Найбільше хворих у Рівному та Рівненському районі.

У Радивилові скрізь і всюди в дворах діти бігають юрмою – ніяких масок, ніяких заходів безпеки. Про небезпеку їм не розповіли нерозважливі батьки, які, мабуть, і самі ще не усвідомили масштабів небезпеки.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.