На Радивилівщині вже одужали 25 захворілих

До відома жителів Радивилівського району!

Cтаном на 26.05.2020 р. інциндентність (кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 000 населення) складає <12 на 100 000 населення, а саме – 2,7.

26 травня вперше за 17 днів зареєстрований новий випадок захворювання COVID-19 у жительки м.Радивилова. Хвора лікується вдома, перебуваючи на самоізоляції, обставини інфікування з’ясовуються.

У Радивилівське районне лабараторне відділення від початку пандемії надійшло 167 екстрених повідомолень щодо підозрілих випадків на COVID-19. Із них у 37 випадках було підтверджено наявність РНК вірусу SARS-CoV-2 – ПЛР-дослідженнями. На жаль, один захворілий помер. Одужали 25 захворілих осіб.

Усього було госпіталізовано 20 чоловік, із них в 11 лабараторно підтверджено COVID-захворювання. На 26.05 одна особа з Радивилівського району перебуває в інфекційному відділенні Дубенської міської лікарні та 10 осіб з діагнозом COVID перебувають на самоізоляції.

Проведено 47 експрес-тестів, з яких лише у 4 випадках – позитивний результат; 15 осіб, які перебували у контакті з хворими на COVID, перебувають на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів. Понад 250 людей зняті з нагляду по завершенню терміну самоізоляції (14 днів).
Проводиться подальша робота щодо епідрозслідування вже існуючих вогнищ на COVID та розслідування нових підозрілих випадків.

Забір матеріалу для проведення ПЛР-досліджень проводиться особам виключно з симптоматикою COVID та особам, які потребують планової госпіталізації. В усіх інших підозрілих випадках, тобто коли йдеться про осіб, які контактували з хворими на COVID, ці люди перебувають на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів і лише при появі відповідних симптомів проводиться ПЛР-дослідження (на 14-й день від дня контакту з хворим).

З повагою ваш лікар-епідеміолог Ірина Приступа. (Зі сторінки у Фейсбуці).

***

Станом на ранок 27 травня на Рівненщині зафіксовано 28 нових випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, й два – з Радивилова. А на вечір додалося ще два: у Бугаївці і Крупці. Від початку пандемії на Радивилівщині зареєстровано 41 зараження. Якщо відняти тих, хто одужали (25), і виключити одного померлого, то в Радивилові та районі нині є 15 хворих на COVID-19.

У Рівненській області наразі – 1588 випадків захворювання на коронавірус. Через ускладнення, викликані коронавірусом, 35 випадків летальних. Подолали COVID-19 – 763 людини (48%).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.