На Радивилівщині запрацюють дитсадки

У п’яти районах області дозволили відкрити дитячі садочки. Відповідно рішення прийняли 7 липня на засіданні обласної комісії з питань техніко-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Мова йде про Радивилівський, Демидівський, Дубенський (крім м. Дубно), Дубровицький і Корецький райони.

– Щодо дошкільних навчальних закладів, то це найбільш болюче питання. Рекомендуємо відкривати дитячі садочки лише там, де це дозволяє епідемічна ситуація. На сьогодні це п’ять районів області. Кількість інфікованих там – менше 40 активних хворих на 100 населення. Епідеміологи прогнозують і подальше зменшення захворюваності та навантаженості у цих районах, – сказав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

При відкритті дитсадків треба дотримуватись рекомендацій головного санітарного лікаря області. Зокрема обов’язковий температурний скринінг. Організація всіх протипепідемічних заходів. Батьки не повинні заходити на території садочків, вихователі забирають дітей при вході тощо.

Крім того, обласна комісія ТЕБ та НС дозволила тренування і підготовку до змагань та рекомендувала в усіх районах і містах області діяльність творчих мистецьких студій за умови не більше 1 особи на 5 кв. метрів площі, відкриття майданчиків музеїв з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

– Продовжуємо аналізувати ситуацію в усіх містах та районах області. Якщо ми будемо бачити, що коронавірус відступає, відповідно будемо послаблювати карантинні обмеження і в цих районах області, – додав Віталій Коваль.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.