На Радивилівщині знову зростання захворюваності

Станом на вечір 31 липня на Рівненщині зареєстровано 35 нових випадків захворювання на COVID-19. У тому числі на Радивилівщині – 5 (с.Ситне – 2, м.Радивилів, с.Крупець, с.Козин – по одному).

А на ранок ще загальне число тих, хто захворіли від початку пандемії в Радивилівському районі, становило 80. Причому з них випадків одужання було 68, а летальних випадків – 2. Перебували на госпіталізації 5 хворих. З новими зареєстрованими випадками – на Радивилівщині нині лікуються 15 людей. Така значна кількість була в нас лише при початку пандемії, у березні – квітні.

На підвищення рівня інфікування не могли не вплинути заходи з послаблення карантинних обмежень, які, в свою чергу, породили в багатьох наших громадян уявлення, що серйозна загроза коронавірусу відійшла в минуле, – і це відобразилося на стані дотримання карантинних вимог: у багатьох людних місцях і навіть у магазинах Радивилова можна побачити людей без масок, у деяких магазинах і навіть аптеках Радивилівщини несвоєчасно поновлюють куточки з дезінфікуючими засобами, окремі продавці погоджуються працювати без захисних екранів і рукавичок, то тут то там виникають скупчення людей всупереч застереженням про необхідність зберігати санітарну відстань. Насамкінець слід нагадати: на вечір 31 липня в нашій області – 93 летальних випадки, спричинених COVID-19.

Летальні випадки за віком:
◾️ від 0 до 31 року – 0% (0);
◾️ від 32 до 45 років – 6,4% (6);
◾️ від 46 до 60 років – 28,7% (27);
◾️ від 61 до 70 років – 25,5% (24);
◾️ 70+ років – 39,4% (37).
Отож будьмо обачними!

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.