На рубежі ми окидаємо поглядом пережите

На рубежі зміни років ми окидаємо поглядом пережите в 2021-му, будуємо плани на майбутнє. Попри те, що коронавірус усе ще давався взнаки (і дається!), Радивилівська, Крупецька та Козинська територіальні громади колишнього Радивилівського, а нині Дубенського району визначали і втілювали в життя важливі заходи.

З належним рівнем підготовки відзначено 370-у річницю Берестецької битви, 150-річчя від народження видатної поетеси Лесі Українки, 30-річчя Незалежності України, День міста Радивилова.

Вирішувалися насущні господарські питання. Здійснено капітальний ремонт автодороги з Радивилова до Підзамчого з облаштуванням у населених пунктах пішохідних доріжок, ремонтувалися дороги місцевого значення, упорядковувалися вулиці міста і сіл. Відкрито центри надання адмінпослуг у Крупецькій і Козинській громадах, а в Радивилові такий центр суттєво розширив діапазон своїх послуг. Приватизовано Радивилівський комбінат хлібопродуктів.

Суттєво поліпшили ситуацію з забезпеченням карантину масові безкоштовні щеплення проти коронавірусу. А це дозволило проводити й деякі масові заходи, в тому числі з участю зарубіжних гостей. На свято книги «Час читати» приїхали 40 письменників з різних областей. Етнорезиденція «Ладомирія» провела День відкритих дверей, наприкінці року етнографічний проєкт Центру дослідження і відродження Волині здобув перемогу в конкурсі Державного агентства розвитку туризму України. Важливими культурними віхами стали свята Купала, спортивні змагання, вистава Радивилівського народного театру, Андріївські вечорниці, новорічні вечори і ранки в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах.

На жаль, рік, що минув, не тільки радував. Засмучували трудові і творчі невдачі, нещасні випадки, хвороби. Причому й хвороби, які забрали життя близьких і знайомих нам людей.

У перші місяці 2021 року померли колишній редактор радивилівської районної газети «Прапор перемоги» Антон Лісничий, багаторічний керівник Радивилівського управління АТ «Рівнегаз» Олексій Бужанський, колишній директор друкарні Анатолій Осипович, колишній директор соко-оцтового заводу Євген Орда, ветлікар Петро Мельник, відомий у минулому спортсмен міста Іван Бойчук, колишній працівник митної служби Михайло Куленич. У квітні не стало колишнього працівника редакції «Прапора перемоги» Костянтина Лукінова. У липні пішов в інший світ колишній керуючий справами Радивилівської районної ради Пилип Табачук.

Наприкінці року скорботний список померлих поповнили колишній начальник Радивилівського районного управління Головного управління Держспоживслужби Микола Медвідь, лікар Радивилівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Лілія Кощановська, колишній головний інженер райсільгоспуправління Євген Омельчук, педагог і громадський активіст Василь Ящук, священник Іван Шимків (с.Батьків), дружина колишнього керівника району Валентина Похільченко… Вічна їм пам’ять.

Радивилів, центр

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.