На школу надійся, а сам розуму докладай!

У недавньому третьому (обласному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка Радивилівський район у черговий раз не залишився без призових місць.

Перше місце здобула Олена Савицька, учениця 8 класу Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія», а третє місце дісталося Валентині Півторак, учениці 10 класу цього ж навчально-виховного комплексу. Вчитель обох учениць – Раїса Кирилівна Ксьондзик.

Радивилів, школа-гымназыяЗвичайно, навряд чи можна будь-яку шкільну навчальну дисципліну віднести до легких для засвоєння, однак багато хто вважає, що найважче даються математика та хімія. Втім, для немалої кількості учнів – це улюблені уроки, тож і вчаться з задоволенням, і знання демонструють неабиякі. Що підтвердили й проведені в ці дні районні олімпіади з математики та хімії.

За даними сайту відділу освіти Радивилівської РДА інформуємо про їх результати.

9 грудня 2015 року на базі Радивилівського НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія” відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської олімпіади з математики, в якому взяли участь 92 учні 6 – 11-х класів із 25-ти загальноосвітніх навчальних закладів району.

Призерами олімпіади стали:

11-й клас

І місце – Беднарський Сергій, Радивилівський НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія” (вчитель Гуглик Г.І.)

ІІ місце – Горбовий Іван, Теслугівська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Бондарець К.П.)

ІІ місце – Порученко Віталій, Радивилівський НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей” (вчитель Барчук Л.С.)

ІІІ місце – Серватович Сергій, Крупецька ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Тарасюк Н.В.)

В 10-му класі переможці та призери не визначались, оскільки учні, учасники олімпіади, не набрали необхідної кількості балів згідно з п. 5.4 Правил проведення І-го, ІІ-го, ІІІ-го етапів Всеукраїнських олімпіад із навчальних предметів у Рівненській області.

9-й клас

І місце – Демченко Андрій, Радивилівський НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія” (вчитель Беднарська С.В.)

ІІІ місце – Панасюк Катерина, Довгалівська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Чубай М.М.)

8-й клас

І місце – Протас Ангеліна, Крупецька ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Тарасюк Н.В.)

ІІ місце – Бохонко Олександр, Гранівська ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Бондарець К.П.)

ІІІ місце – Вовк Аліна, Башарівська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Семенюк Л.І.)

ІІІ місце – Семеренко Анна, Срібненська ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Чучман Н.С.)

ІІІ місце – Дубчак Андрій, Радивилівський НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія” (вчитель Жмур І.Д.)

7-й клас

І місце – Ольшанська Віолетта, Крупецька ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Приступа О.М.)

І місце – Варфалюк Вікторія, Радивилівський НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія” (вчитель Беднарська С.В.)

ІІ місце – Царук Наталія, Срібненська ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Чучман Н.С.)

ІІ місце – Братащук Василина, Козинський НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. – колегіум” (вчитель Фічук Н.Ф.)

ІІ місце – Ковальчук Олена, Сестрятинська ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Чумак Г.І.)

ІІІ місце – Мамчур Анастасія, Крупецька ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Приступа О.М.)

ІІІ місце – Кімєєва Марія, Хотинська ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Шарун Н.С.)

ІІІ місце – Головчук Сергій, Довгалівська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Дубинецька Г.П.)

ІІІ місце – Головчук Владислав, Радивилівський НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей” (вчитель Іваськевич Л.М.)

6-й клас

І місце – Краснопольська Софія, Радивилівський НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія” (вчитель Беднарська С.В.)

ІІ місце – Гаврищук тетяна, Хотинська ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Климчук О.С.)

ІІІ місце – Шнайдрук Давид, Башарівська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Петровська А.А.)

8 грудня 2015 року на базі Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії , у якому взяли участь 52 учні: 14 – 7 класу, 18 – 8 класу, 12 – 9 класу, 5 – 10 класу, 3 – 11 класу.

Призерами олімпіади стали:

7 клас

І місце – Ольшанська Віолетта, учениця Крупецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Ольшанська Т.А.)

ІІ місце – Нідзельська Вікторія, учениця Радивилівського НВК „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія” (вчитель Гетьман О.В.)

ІІ місце – Кімеєва Марія, учениця Хотинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Дідула О.І.)

ІІІ місце – Ковальчук Софія , учениця Радивилівського НВК „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія” (вчитель Гетьман О.В.)

ІІІ місце – Стрілецький Артур, учень Ситненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ( вчитель Бондарчук Н.І.)

8 клас

І місце – Павлюк Юліанна, учениця Козинського НВК „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – колегіум” (вчитель Гусарук Н.Є.)

ІІ місце – Гажур Діана, учениця Радивилівського НВК „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія” (вчитель Гетьман О.В.)

ІІ місце – Боярчук Наталія, учениця Радивилівського НВК „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей” (вчитель Ковалевська І.М.)

ІІІ місце – Гавришок Аліна, учениця Гранівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Нагачевська Т.А.)

ІІІ місце – Білик Софія, учениця Немирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Пасічник Л.В.)

ІІІ місце – Солонинко Божена, Радивилівського НВК „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія” (вчитель Гетьман О.В.)

ІІІ місце – Табінський Степан, учень Теслугівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Разкевич М.М.)

9 клас

І місце – Мирончук Анастасія, учениця Крупецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Панасюк І.В.)

ІІ місце – Воронко Роман, учень Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Валецький І.Є.)

ІІІ місце – Демченко Андрій, учень Радивилівського НВК „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія” (вчитель Гетьман О.В.)

ІІІ місце – Ящун Орися, учениця Дружбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Орловська З.М.)

10 клас

І місце – Демчук Іванна, учениця Радивилівського НВК „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей” (вчитель Сиротинська В.Р.)

ІІ місце – Віннічук Іванна, учениця Дружбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Орловська З.М.)

ІІІ місце – Стрілецька Софія, учениця Ситненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ( вчитель Бондарчук Н.І.)

11 клас

І місце – Ципцюра Ростислав, учень Радивилівського НВК „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія” (вчитель Гетьман О.В.)

ІІ місце – Ралець Олександр, учень Радивилівського НВК „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей” (вчитель Сиротинська В.Р.)

ІІ місце – Смолярчук Софія, учениця Козинського НВК „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –  колегіум” ( вчитель Гусарук Н.Є.).

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.