На шлях виправлення так і не став…

штик-ніжУ поле зору правоохоронців 36-річний Микола потрапив восени минулого року. У його господарстві працівники радивилівської міліції виявили та вилучили штик-ніж, зразка 1940 року.

Згодом експертиза встановила, що вилучений предмет дійсно є військовою холодною зброєю колюче-ріжучої дії. Також експерти з’ясували, що, незважаючи на зміни, котрі чоловік самостійно вніс у конструкцію ножа, він все одно придатний для використання за цільовим призначенням. За фактом незаконного поводження зі зброєю було відкрите кримінальне провадження, яке після проведення розслідування було направлене до суду.

На судовому засіданні Радивилівського районного суду Микола щиро каявся та пояснював, що штик-ніж ще у 2011 році дістався йому в спадок від покійного батька. Проте, знаючи, що для користування ним потрібен дозвіл, він все одно почистив його від іржі, і, загостривши лезо, використовував у господарстві.

Оксана Шуляк з Радивилівського райвдділу міліції повідомила, що, призначаючи остаточне покарання чоловікові, Радивилівський районний суд враховував суспільну небезпечність і тяжкість скоєного злочину. Звернули увагу й той факт, що Микола, маючи умовне покарання за грабіж і умисне пошкодження майна, на шлях виправлення так і не став, тому нещодавно й винесли свій вердикт — позбавлення волі на чотири роки. (Для Радивилів.info – за публікацією газети «Рівне вечірнє»).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.