На території громади – за вимогами воєнного часу

На території Рівненщини за вимогами воєнного часу впроваджена комендантська година. Прохання до всіх, хто не задіяні в патрулюванні територіальної оборони, залишатись у безпечному місці й не виходити на вулицю (за винятком сигналу тривоги).

Після 22.00 та до 06.00 запускаємо режим світломаскування.

На цей час ВИМКНЕНЕ вуличне освітлення, підприємцям необхідно вимкнути зовнішню рекламу на своїх магазинах та закладах після 22.00 до 06.00 год.

Всім громадянам також необхідно вжити заходів зі світломаскування власних осель – ВИМКНУТИ світло в домівках, під’їздах багатоквартирних будинків, прибудинковій території тощо. Так житлові будинки стануть непомітними у темну пору доби.

***

На території Радивилівської громади обладнано 29 захисних об’єктів з цивільного захисту, 27 таких об’єктів є в Радивилові. Усі об’єкти належним чином облаштовані для того, щоб бути задіяними для укриття населення в разі потенційної загрози. Точний перелік захисних споруд цивільного захисту та їх адреси поширено на офіційному сайті Радивилівської міської ради та на сторінці «Радивилівська громада» у «Фейсбуці»: https://radyvylivrada.gov.ua/news/1645721941/

***

На території Радивилівської громади проводиться патрулювання загонами територіальної оборони, а також місцевої варти патрулювання. За підсумками патрулювання місцевості силами територіальної оборони станом на сьогодні ситуація залишається контрольована. Основне завдання – забезпечити безперебійну роботу всієї інфраструктури життєзабезпечення на території громади, стабільне функціонування комунальної сфери, енергетичного сектору, водопостачання для населення в умовах воєнного стану.

І наше спільне завдання – посилена допомога українській армії. Тримаймося!

У громаді налагоджено волонтерський рух. Ініціативною спільнотою місцевих жителів виготовляються протитанкові загородження (так звані «їжаки») – тільки за один день небайдужими громадянами власними силами із власного обладнання виготовлено більше 1000 таких стримуючих конструкцій. Протитанкові стримуючі конструкції з посиленого матеріалу продовжують виготовлятися і в цей час.

***

Інформація стосовно внутрішньо переміщених осіб: старостам старостинських округів доручено провести реєстрацію сімей з інших областей, які прибули на Дубенщину і нині проживають на території Радивилівської ТГ. З метою здійснення обліку громадян, які виїхали з населених пунктів на лінії зіткнення й тимчасово перебувають на території Радивилівської громади, Радивилівська міська рада просить мешканців громади, в яких проживають вищезгадані категорії громадян, забезпечити їх реєстрацію. Реєстрація здійснюється в Центрі надання адміністративних послуг Радивилівської міської ради за адресою: м. Радивилів, вул. Івана Франка, 13, а також у сільських населених пунктах, у приміщеннях старостинських садиб. Ці персональні дані необхідні з метою подальшої організації внутрішньо переміщеним особам забезпечення державних соціальних виплат та потенційного влаштування дітей в освітній процес.

В умовах воєнного стану чоловіки віком від 18 до 60 років, які приїхали на територію міської територіальної громади, мають прибути на реєстрацію у Радивилівський центр комплектування та соціальної підтримки. Усі вони мають стати на військовий облік для захисту нашої країни.

***

Радивилівський професійний ліцей проводить збір для поранених, які перебувають у Львівському госпіталі. Давайте разом згуртуємось та допоможемо!

Є потреба у дорослих памперсах, засобах особистої гігієни, спідній білизні, шкарпетках, ліхтариках та батарейках. Допомога збирається в адміністративному корпусі професійного ліцею, попередньо слід подзвонити на номер 0970041370 (Viber, telegram, messenger, WhatsApp, signal). Дякуємо всім не байдужим. Перемога за нами! (“РАДИВИЛІВ – RADYVYLIV”).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.