На тому трагічному місці біля гори Карачун. Фото

У Радивилів.info ми вмістили публікацію про вшанування в Радивилові пам’яті підполковника Андрія Бєлкіна, який рік тому загинув поблизу міста Слов’янськ на Донеччині.

А ось як вшановували пам’ять бойових побратимів і рідних людей на місці загибелі екіпажу вертольота Мі-8 під командуванням А.Бєлкіна – про це вмістив фотознімки сайт Міністерства оборони України у соціальній мережі Facebook з коротким підписом: “24 червня на горі Карачун вшанували пам’ять героїв – учасників антитерористичної операції — екіпаж підполковника Андрія Бєлкіна на Мі-8МТ, герої загинули на цьому місці рік тому — за кілька днів до звільнення Слов’янська».

Тоді загинули дев’ятеро військовослужбовців – командир вертольота підполковник Андрій Бєлкін, льотчик-штурман капітан Дмитро Шингур, бортовий технік майор Руслан Мазунов (вони посмертно нагороджені орденами Богдана Хмельницького III ступеня), а також солдати Олексій Волоха і Олександр Кондаков та четверо співробітників СБУ. Бойовики, випустивши ракету, сховалися в найближчому селі Билбасівка.

Радник Міністра інформаційної політики України в АТО Олександр Бригинець, виступаючи на церемонії вшанування героїв, зазначив, що слово “Карачун” стало першим героїчним символом російсько-української війни. За його словами, тут було зафіксовано безліч українських подвигів, тут проявили себе багато українських героїв і здобуто першу та ключову перемогу над гібридними окупаційними терористичними підрозділами.karachun001Карачун, Мі-8 Карачун, Мі-8 Карачун, Мі-8 Карачун, Мі-8 Карачун, Мі-8

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.