Надійшов святковий день останнього дзвінка

Сьогодні в загальноосвітніх навчальних закладах Радивилова і Радивилівського району – свято останнього шкільного дзвінка. З особливими почуттями зустріли його цьогорічні випускники, адже вони вже на порозі дорослого самостійного життя.

У Радивилівській ОТГ – 328 випускників, з них 211 – випускники 9-х класів. У міській школі-гімназії 48 випускників 11-х класів, у школі-ліцеї – 37, у Підзамчівській школі – 14, Немирівській – 10, Дружбівській – 8. Наприкінці червня у школах відбудеться урочистосте вручення документів про середню освіту. Міські НВК своїх випускні вечори не погодили на один день – вони відбудуться 22 і 29 червня.

Обширний фотозвіт зі свята в Радивилівському НВК «Школа №2 – ліцей» імені Павла Стрижака вмістив на своїй сторінці у Фейсбуці фотограф Віталій Левценюк. Фотоальбом можна переглянути і на сторінці «РАДИВИЛІВ – RADYVYLIV».

А напередодні цього свята з великими звітними концертами в Радивилівському міському будинку культури виступили учні і вчителі міських школи-гімназії і школи-ліцею. Відбулося нагородження учнів, які в цьому навчальному році стали переможцями та призерами олімпіад, конкурсів. Ці заходи теж знайшли своє відображення в соцмережах.

«Золоті зернини Крупецької родини» – так називалося свято в Крупецькій школі, на якому вшановували найбільш успішних учнів. Поряд із сільським головою Крупецької ОТГ Віталієм Мошкуном, членами виконкому сільської ради, представниками депутатського корпусу високі учнівські досягнення ось уже другий рік поспіль стимулювали керівники агрокорпорації «Крупець», ТзОВ «Радивилівмолоко», групи компаній «ВІТАГРО». Докладно про свято розповів сайт Крупецької ОТГ.

А 1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей підготовлена велика розважальна програма в Радивилові «Місто щасливої малечі». Святкування пройде в міському парку імені Тараса Шевченка, починаючи з 11 години.

Фото Віталія Левценюка.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.