Надійшов великий гуманітарний вантаж із Польщі

Радивилівська міська рада на Дубенщині продовжує координувати допомогу для вимушених переселенців та наших військовослужбовців, які ведуть бій з окупантами. Уже місяць наше життя триває у режимі воєнного часу. Українці, та й наша громада зокрема, діють у режимі так званого «мурашника»: допомагають, розвантажують, спаковують, скеровують, купують, дістають і, що найважливіше, підтримують одне одного в цей надскладний час.

Усе для фронту, для потреб ЗСУ, для якнайшвидшої Перемоги.

Українські захисники часто звертаються з потребою у медикаментах, технічних засобах, санітарних комплектах, індивідуальних аптечках, продуктах харчування довготривалого зберігання.

Згуртованість нашої громади, безперервна взаємодія міського голови з іноземними партнерами, колегами з міст-побратимів Радивилова у сусідній Польщі, волонтерськими організаціями інших європейських громад дозволяє скомплектувати все необхідне.

Новий волонтерський транш від побратимів-поляків надійшов у Радивилівську громаду. Крім гуманітарної допомоги, цивільним передано також медикаменти, аптечки, лікарські засоби, необхідні солдатам на передовій, поінформував сайт Радивилівської громади.

Радивилів

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.