Наділяймо повноваженнями тих, кого добре знаємо

Схвально сприйняв повідомлення про те, що Анатолій Іванович Грисюк очолив список кандидатів Радивилівського району від політичної партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» і що сам він балотується в Рівненську обласну раду. Я впевнений, що він, збагачений життєвим досвідом, сформував перевірений кандидатський корпус, такі люди, які стоять поруч із Анатолієм Грисюком, потрібні в радах, бо вони конкретними справами підтвердили, що на перший план ставлять інтереси людей.

Я на своєму віку попрацював і заступником голів колгоспів у Підзамчому та Пляшевій, очолював сільраду в Підзамчому, був директором Радивилівської швейної фабрики «Маяк», тому навчився розбиратися в людях.

Hrysjuk_Anatolij

З Анатолієм Івановичем я познайомився ще тоді, коли він керував районним комітетом по фізичній культурі і спорту, а спорт мене цікавив завжди, до того ж необхідно було допомагати в організації підвезення спортсменів на змагання. А пізніше співпрацювали, коли він був начальником відділу овочесушильно-консервного заводу. Знав його як ділову, ініціативну людину, і все ж мене здивувало, коли він погодився піти на Крупецький молокоприймальний пункт, бо тоді, в середині 90-х, він ще зовсім не нагадував завод – кругом бруд і непристосованість, улітку – сморід… А він навіть за умов, коли кредити давали під 40 відсотків річних, зумів навести на підприємстві лад, вивів його в число найбільш перспективних у районі. А все тому, що безнастанно вчиться, переймає досвід, у тому числі зарубіжний, радиться з простими людьми. Одне слово – живе КОНКРЕТНИМИ СПРАВАМИ, а не політичною демагогією. Його вболівання за долю України – не гучні заяви з трибун і мітингів, а повсякденна наполеглива робота, діловий підхід до проблем, турбота про людей. Незважаючи на одвічний конфлікт інтересів здавачів молока та його переробників, керівникові ТзОВ «Радивилівмолоко» (так називається тепер підприємство) вдається знаходити порозуміння з партнерами.

Або такий факт. Коли голова колгоспу в селі Дружба в 1998 році був призначений головою райдержадміністрації, то попросив зберегти колгосп і звернувся конкретно з таким проханням до Анатолія Грисюка. І той майже три роки керував і підприємством у Крупці, яке потрібно було підіймати з колін, і щоранку приїздив на виробничі наради в село Дружбу, а це кілометрів двадцять п’ять в одну сторону, вникав у сільськогосподарські питання, вирішував їх. Тобто був немов двожильний. На таких людей можна покластися в будь-який момент.

Коли Анатолій Грисюк працював головою райдержадміністрації, всі відчули особливість його стилю керівництва – націленість на конкретні справи. І проблеми району почали вирішуватися більш динамічно, вся робота була зорієнтована на переспективу. На жаль, політичні вітри «у верхах» нерідко зчиняють унизу тільки непотрібну куряву. Так сталося і з питанням про заміну голови РДА. Я впевнений, що мітинг і збори на підтримку А.Грисюка не були інспіровані, люди справді так вважали: він керівник і спеціаліст достойного рівня. Ніхто до нього і після нього не отримував таких виявів підтримки від населення. Бо людям дійсно потрібні не слова, а КОНКРЕТНІ СПРАВИ. Виразником цих інтересів і є Анатолій Грисюк та команда його однодумців, які представляють на Радивилівщині політичну партію «КОНКРЕТНИХ СПРАВ».

Петро Васильович Лисак, 1941 року народження, пенсіонер, житель м.Радивилова (вул. Г.Сковороди). На фото: П.В.ЛИСАК.Лисак Петро Васильович, Радивилів

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.