Нам дано пам’ятати і не забувати…

З нагоди відзначення 28 жовтня 71-ї річниці визволення України пройшли урочисті заходи і в Радивилові. Це свято припадає на день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників у Другій світовій війні за межі сучасної України. Керівники міста і району, учасники бойових дій Другої світової війни, представники громадськості, серед яких були й учасники бойових дій в Афганістані і на сході України в зоні АТО, поклали вінки до пам’ятників визволителям міста від нацистських загарбників, до братських могил на меморіалі Слави.

На мітингу хвилиною мовчання було вшановано пам’ять полеглих. Виступили міський голова Радивилова Микола Карапетян, вчитель-історик Юрій Арламовський, військовий комісар Радивилівського району, учасник бойових дій у зоні АТО, підполковник Леонід Кучкуда.

А потім ветеранів війни запросили за святковий стіл. Своїми думками про подвиг учасників Другої світової війни і сьогоднішніх захисників незалежності та територіальної цілісності України ділилися міський голова Микола Карапетян, голова райдержадміністрації Олег Ващук, голова районної ради Олександр Пастух, голови районної і міської ветеранських організацій Василь Бондар і Дмитро Воронко, учасник бойових дій в Афганістані Василь Ярмусь, райвійськком Леонід Кучкуда, ветеран праці Марія Юрчук, радивилівський поет Євген Гудима…

28-vyzvol-1 28-vyzvol-2 28-vyzvol-3 28-vyzvol-4 28-vyzvol-5 28-vyzvol-6 Радивилів, 28 жовтня28-vyzvol-8

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

3 коментарі

 1. Антон сказав:

  Прочитав – інтернет пише:
  Щоб визнати вибори у Радивилові недійсними кандидатка на посаду міського голови Радивилова Ольга Молінська подала судовий позов на чинного міського голову Радивилова Миколу Карапетяна, який у неділю вчетверте виграв вибори, та міську ТВК. Пані Молінська хоче довести, що вибори міського голови пройшли нелегітимно, та добитися скасування їх результатів. Судове засідання розпочнеться завтра, 29 жовтяня о 10.00 у Рівненському окружному адміністративному суді по вулиці 16 липня. Справу розглядатиме колегія суддів: Андрій Сало, Людмила Жуковська та Тетяна Кравчук.

 2. Антон сказав:

  Так, це правда, теми не стосується. Але про це говорять. І ось компетентний коментар з рівненської газети ОГО:
  “Чи можна скасувати вибори через «липовий» диплом кандидата – думка КВУ. У Рівненській облорганізації Комітету виборців України вважають, що варіантів виграти судовий позов з цього приводу нема. Нагадаємо, що вибори міського голови Радивилова хочуть визнати недійсними через, буцімто, “липовий” диплом про вищу освіту кандидата Миколи Карапетяна.
  – На етапі висування кандидата і його реєстрації у ТВК можна було оскаржувати реєстрацію, якщо була інформація про те, що у документи кандидата були внесені неправдиві відомості, – пояснив ОГО голова РОО КВУ Олексій Горецький. – А раз його ТВК зареєструвала, значить порушень не виявила. А опонент не звернувся вчасно за оскарженням позасудово. Тепер його терміни оскарження пропущені. У цьому випадку не бачу варіантів для задоволення позову про оскарження результату виборів. Навіть якщо вдасться довести, що диплом був фальшивим, терміни для оскарження, на мою думку, вже пропущені. До речі, за словами п.Горецького, наявність чи відсутність диплома про вищу освіту не є перешкодою для того, щоб балотуватися і бути обраним”. Так що п.Молінській пора заспокоїтись і визнати очевидний факт: виборцям Радивилова як кандидат на мера вона взагалі нецікава.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.