Намагався посилкою переслати ртуть у сусідню країну

ртуть, mercuryНезвичайне кримінальне провадження вивчали нещодавно в дубенському міськрайонному суді. У серпні минулого року житель міста Дубно, віком 30 років,  намагався переслати в Білорусь посилку з незвичайним вмістом – ємкістю із ртуттю. Щоб не привернути уваги поштових працівників до цієї ємкості з дуже отруйною речовиною, вирішив загорнути пакунок у рушник. Отож і в документи вписав, що відправляє… текстильні вироби. Більш ніж безневинне відправлення. А насправді: два кілограми металевої ртуті, яка віднесена до речовин першого класу небезпеки!

Онак на сторожі закону стоять наші правоохоронці, які не втрачають пильності.

За фактом замаху на контрабандне переміщення ртуті слідчі Управління Служби безпеки України в Рівненській області відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 201 (контрабанда) та ч. 1 ст. 321 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних речовин) Кримінального кодексу України.

Дубенський міськрайонний суд визнав дубенчанина – громадянина України винним у вчиненні цих злочинів та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки із встановленням іспитового терміну – два роки.

Інформацію опрацьовано для Радивилів.info.


(За інформацією прес-групи управління СБУ в Рівненській області).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.