Напередодні нового навчального року

На базі Радивилівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» імені П.Стрижака відбулись традиційні серпневі засідання районних методичних об’єднань вчителiв закладiв освiти Радивилівського району щодо органiзації початку 2016/2017 навчального року.

Радивилів, педагогиБуло проведено 27 секцiйних засiдань, у роботi яких взяли участь близько 700 педагогiв від ycix 26 загальноосвітніх, 21 дошкільного та 2 позашкільних навчальних закладів Радивилівського району. Традицiйно у роботi секцій взяли участь такі категорії педагогічних прaцiвникiв, як заступники директорів з навчально-виховної роботи, заступники директорів з виховної роботи, педагоги-органiзатори, вчителі-предметники, психологи, керівники гуртків, вихователі дошкільних навчальних закладів.

Особливу увагу було придiлено обговоренню тематики Першого уроку. Міністерство освiти i науки України рекомендує загальноосвiтнiм навчальним закладам провести Перший урок у 2016/2017 навчальному роцi, присвячений відзначенню знаменної дати – 25-ї рiчницi Незалежностi України. Пропонується тема Першого уроку для учнiв 1-4 класiв: «Це наше і це твоє», темою Першого уроку для учнiв 5-11 класiв пропонується визначити тему уроку «Вiд проголошення Незалежностi до нової України».

Пiд час проведення засiдань методичних об’єднань вчителів-предметників особливу увагу було придiлено обговоренню проекту концепції Нової української школи.

На секції вчителiв початкових класiв обговорено змiни до навчальних програм у 1-4 класах загальноосвітніх навчальних закладів, орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи.

Активно обговорювалися педагогами підсумки та досягнення у роботі з обдарованими дітьми за 2015/2016 н.р., результати олімпіад, конкурсів, турнірів, проаналізовані підсумки ЗНО в розрізі шкіл району, використання сучасних педагогічних технологій педагогами Радивилова і району. Особлива увага зверталася на навчально-методичне забезпечення викладання предметів та використання Інтернет-ресурсів у підготовці до уроків та в позаурочний час. Приділили увагу питанню на знання психології та вікових особливостей дитини.

Під час роботи секції вчителі з предмету «Захист Вітчизни» обговорювали питання стосовно організації навчально-виховної роботи з даного предмету у 2016-2017 н.р. Також було визначено, що пріоритетними завданнями вчителя предмету мають стати завдання виховання в учнів дисциплінованості, самовідданості, моральної і психологічної готовності та спроможності виконувати покладені на них завдання, переборювати труднощі та небезпеку в надзвичайних ситуаціях воєнного характеру.

З сайту Радивилівського райвідділу освіти.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.