Напряму залежать від надходження благодійних коштів

РДА, штаб допомоги АТОНа черговому засіданні координаційного штабу Радивилівського району з допомоги Українській армії, на якому побував і кореспондент Радивилів.info, обговорювалися найбільш актуальні питання. Свої міркування про організацію збору добровільних пожертвувань, забезпечення військовослужбовців у зоні АТО – вихідців з Радивилівщини усім необхідним висловили міркування виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Іван Школяр, депутат Рівненської обласної ради, директор комбінату хлібопродуктів Віктор Железняк (на фото), волонтер Алла Стояновська та інші.

Йшла мова також про необхідність виважено підходити до висвітлення в засобах масової інформації роботи районного штабу і держслужбовців, які включені до нього, адже мова йде про збір і використання добровільних пожертвувань, тож кожний із нас, радивилівців, може і просто морально зобов’язаний долучитися до цієї важливої справи і таким чином прискорити вирішення життєво важливих проблем. Як-не-як, це напряму залежить від надходження благодійних коштів. А наполегливості тим, хто займаються проблемами придбання необхідних речей і відправки їх наВіктор Железняк, Радивилів фронт, ніяк не бракує.

Як було поінформовано, завдяки спільним зусиллям громадськості, місцевих органів влади, підприємств та приватних підприємців Радивилівського району продовжується робота з підтримки Збройних Сил України та солдатів із Радивилівщини, які захищають територіальну цілісність та незалежність країни.

Станом на 03.02.2015 року координаційним штабом Радивилівського району з допомоги армії зібрано 220 тис. 945 грн. Ці кошти витрачено на: придбання 40 бронежилетів, 58 пар берців, 66 комплектів військової форми, 45 бушлатів, 44 комплекти термобілизни, 9 плащів/дощовиків, 25 балаклав, 11 спальних мішків, 3 надувних матраци, 3 каремати, 11 пар рукавиць, 4 тактичних ліхтарики, 3 комплекти слюсарних інструментів та запчастин для ремонту військової техніки; ремонт військової техніки; матеріальну допомогу сім’ям мобілізованих жителів Радивилівського району; витрати на доставку адресних посилок.

Залишок коштів станом на 03.02.2015 року становить 13 тис. 203 грн. Ці кошти згідно з рішення координаційного штабу від 4 лютого будуть направлені на придбання 2 моноокулярів (окулярів нічного бачення), загальна вартість яких складає понад 13 тис. грн.

Кошти, що надійдуть після цього, вирішено спрямувати на решту потреб, які були озвучені учасниками АТО волонтеру координаційного штабу Аллі Стояновській, котра постійно, 24 години на добу тримає зв’язок із мобілізованими жителями Радивилівського району.

Так, станом на 1 лютого 2015 року в учасників АТО із Радивилівщини є нагальна потреба у: тепловізорі, дизель-генераторі, 2 бензопилах із запасними ланцюгами та ключами і напильниками, 3 переносних радіостанціях, штурмовому рюкзаку на 25 літрів, сонячній батареї, 2-х розгрузках до бронежилета, 7 військових формах-камуфляжі, робочих рукавицях, шкарпетках, арафатках, наколінниках, налокітниках, гумових чоботах, спальних мішках, теплому одязі тощо. Крім того, дуже просять військові й медичні препарати (еластичні бинти, кровоспинні препарати, жарознижувальні та обезболюючі ліки, ліки від гострих респіраторних захворювань тощо), продукти харчування, поповнення на телефон, допомогу членам своїх сімей, які залишилися без їхнього піклування, та просто хорошого слова підтримки, висловленого у листах на фронт.

Тож координаційний штаб закликає усіх жителів міста Радивилів і району приєднатися до спільної справи допомоги Українській Армії!

У зв’язку з цим координаційний штаб продовжує роботу із організації надання гуманітарної та благодійної допомоги захисникам Вітчизни. На сьогоднішній день учасники АТО потребують нашої з вами допомоги. Збір коштів для забезпечення наших солдатів продовжується.

Надати свою посильну допомогу Українській армії може кожен з нас!

Реквізити: Р/Р 26003301575437, ЄРДРПО 35882914, ВАТ Ощадбанк, м.Рівне, МФО 333368», отримувач: Радивилівська районна організація Товариства сприяння обороні України. З питань допомоги учасникам АТО звертайтесь в координаційний штаб підтримки української армії. Телефон для довідок: (096) 86-96-798 – волонтер координаційного штабу Стояновська Алла Іванівна.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.