Нардеп із Млинівщини помер після падіння з коня

У віці 47 років помер народний депутат України Ігор Єремеєв, який від кінця липня перебував у лікарні з отриманою внаслідок падіння з коня черепно-мозковою травмою.

Ігор Єремеєв минулі три тижні перебував у комі.

Нещасний випадок з депутатом, якого ЗМІ називали “Волинським олігархом”, стався 26 липня, під час катання верхи.

28 липня його перевезли на лікування в приватну клініку в Швейцарії.

igor_yeremeevІгор Єремеєв – депутат кількох скликань від виборчого округу № 23 Волинської області, з листопада 2014 – керівник депутатської групи “Воля народу” у Верховній Раді VIII скликання.

Він також був співвласником паливно-промислової групи “Континіум”, до якої належать, серед іншого, Херсонський нафтопереробний завод та одна з найбільших в Україні мереж автозаправних станцій WOG.

У 2015 році журнал “Фокус” оцінив його статки в 95 мільйонів доларів, а журнал Forbes – у 58 мільйонів доларів, в обох рейтингах він був на 68-му місці серед найбагатших українців, повідомляє сайт http://www.bbc.com/ukrainian/politics/2015/08/150812_igor_yeremeev_dead_it

Ігор Єремєєв народився в селі Острожець Млинівського району Рівненської області. У 1985 році закінчив Острожецьку середню школу.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Редактор сказав:

    Поховали народного депутата в селі Острожець на Млинівщині поряд із могилою батька. 15 серпня в Острожці був оголошений траур і були приспущені Державні прапори.ОстрожецьОстрожець Фото Дениса Грищука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.