Народний депутат – про свято села Підзамчого

На своїй сторінці у Фейсбуці народний депутат України Олександр Дехтярчук поінформував: «Взяв участь у Дні села в Підзамчівській громаді Радивилівської об’єднаної громади. Щире, добре свято, в якому кожен знайшов цікавинку. Клуб не міг вмістити і виступаючих , і глядачів, тож сценою стало подвір’я». І опублікував фото, які ми тут використали. Це свято, про що повідомляло видання Радивилів.info, відбулося в неділю, 31 липня.

Слід додати, що  з привітаннями виступили народний депутат України Олександр Дехтярчук, голова Радивилівської об’єднаної територіальної громади Микола Карапетян, голова Радивилівської РДА Олег Ващук, голова Радивилівської райради Володимир Кондик, керуючий справами Радивилівської громади Сергій Гуща, голова Радивилівської організації Радикальної Партії О.Ляшка Віктор Минько, керівники місцевого відділку ПП “Агро-Експрес-Сервіс”, настоятель Свято-Покровської церкви.

7 серпня, в неділю, свято села проведуть у селі Дружба Радивилівської об’єднаної територіальної громади (початок о 14 год.)

Село Підзамче Радивилівської громади pidzamche-2 pidzamche-3 pidzamche-4

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. axab сказав:

    Якщо ви самі живете в об’єднаній громаді, або може хтось з ваших друзів живе в об’єднаній громаді чи такій, що збирається добровільно об’єднуватися – можливо їм знадобиться правова допомога, ось корисне посилання:
    http://despro.org.ua/otg/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.