Наш земляк – відомий господарник

7 вересня помер Володимир Мороз, міський голова Рівного 1993 – 1998 років, уродженець села Гранівка Радивилівського району. І хоч останнім часом він жив у Києві, перед смертю попросив поховати його в Рівному, біля дружини.

Володимир Мороз, Рівне, Радивилівський районНародився 23 лютого 1947 р. у селі Гранівка Радивилівського району Рівненської області. Упродовж 1961-1965 р.р. навчався в Рівненському текстиль­ному технікумі, який закінчив з відзнакою. Працював слюсарем, помічником майстра Рівненського льонокомбі­нату, начальником ремонтно-механічного цеху Рівненсь­кої фабрики нетканих матеріалів.

У 1972 р. Володимир Михайлович з відзнакою закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціаль­ністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти», за фахом — інженер-механік.

Упродовж 1975 – 1991 рр. обіймав посади старшого викладача, доцента Українського інституту інженерів водного господарства. Захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук («Різновиди процесів вібраційно-відцентрової обробки та обладнан­ня для їх здійснення»).

Володимир Мороз є автором та співавтором 145 наукових праць. Переломним у трудовій біографії став 1991 рік. Його вперше обрали на високу адмініст­ративну посаду — першого заступника голови Рівненського міськвиконкому. Через два роки жителі м.Рівного виявили В.Морозу високу довіру — обрали міським головою. На цій посаді він працював протягом 1993 – 1998 рр.

Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня та знаком «Відмінник освіти України».

У 1997 – 1998 рр. Володимир Михайлович був прези­дентом Асоціації міст України.

У 1998 р. В.Мороз перейшов на робо­ту в Адміністрацію Президента України. Був членом Державної комісії з проведення в Україні адміністратив­ної реформи.

Протягом 1999 – 2006 рр. Володимир Мороз обіймав посаду першого заступника генерального дирек­тора — директора з питань технічної політики та капіталь­ного будівництва Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», де зарекомендував себе як відповідальний керівник, що користується повагою серед зв’язківців. Нагороджений нагрудним знаком «Почесний зв’язківець України» Держкомзв’язку України. За вагомі трудові здобутки, забезпечення високого рівня обслуговування населення послугами зв’язку у лис­топаді 2002 р. В. М. Мороз був нагороджений орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

Протягом 2007 – 2008 рр. Володимир В.Мороз пра­цював помічником-консультантом народного депутата України.

Вийшовши на заслужений відпочинок, продовжував свою трудову діяльність у Профспілковій організації атестованих працівників органів внутрішніх справ України.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.