Наша клініка – надійний партнер пацієнтів

Нещодавно мав нагоду ознайомитися з зарубіжним досвідом у галузі медицини: з групою лікарів з України побув у Стамбулі (Туреччина). Для нас була організована поїздка в грандіозну стоматологічну клініку.  Здебільшого серед нас були керівники та власники клінік.  Спочатку була екскурсія – і перше, що впадало у вічі, – це стандартизація кожного кабінету, новітнє обладнання (частину операцій виконує робот DaVinci), а ще – покриття стін і підлоги, виконане за європейськими стандартами.

До речі, коли минулого року ми робили ремонт у своїй радивилівській клініці “Dentaro Garden”, то використовували саме такі матеріали, які мають бути в медичних закладах, а не в житлових будинках.

Зміг побачити рівень сервісу, що крутіший, ніж у готелях найвищого класу – all inclusive. Взірцевий підхід до персоналу і до пацієнта, де на першому місці – якість послуг та чесність. У тій турецькій клініці за час нинішньої пандемії ні один працівник з 7000 персоналу не захворів. І я щасливий, що і в нашому “Dentaro Garden” такий же показник. Мені приємно, що я можу перенести цей досвід у свій заклад на користь моєму Радивилову і шановним пацієнтам.

Звичайно, це було не перше знайомство з закордонними напрацюваннями. Випало проходити стажування в Hімеччині, Японії, Канаді. Маю досвід операційного хірурга в 15 клініках.

Клініка в нас порівняно невелика – 88 квадратних метрів, три робочих місця лікаря-стоматолога. У штаті – до 15 працівників. Щотижня виконуємо приблизно 14 операцій, мова йде про імплантації, складні видалення зубів мудрості тощо. Всі, хто вже мали нагоду користуватися послугами “Dentaro Garden”, пересвідчилися: у нас усе організовано на найвищому рівні. Працюємо з 2003 року.

Почнімо з того, що в нас запроваджена посада адміністратора, а це щодня – 90 – 100 вхідних і вихідних дзвінків, з відповідним набором інформації. Багато хто спочатку звертається до нас і через Інтернет, маємо свою сторінку на Фейсбуці. Працюємо над створенням професійного сайту.

У нас є окрема людина, яка відповідає за стерилізацію інструментарію та обладнання, це було завжди важливим питанням, але набуло особливої гостроти під час пандемії коронавірусу. Мало того, підсобні інструменти для роботи в ротовій порожнині використовуються разові, подаються до робочого місця лікаря в заводській целофановій упаковці і відкриваються при пацієнтові. На фоні підвищених карантинних вимог нині кожний лікар у нас має особистого асистента, який раніше закріплювався тільки за кабінетом. Такий тандем забезпечує бездоганну злагодженість дій особливо під час виконання хірургічних операцій; як кажуть, часто обходиться без слів, достатньо погляду, поруху руки, щоб медсестра зрозуміла ситуацію і належним чином зреагувала. Одне слово, робота проходить у чотири руки з кваліфікованим асистентом.

У нас працює команда досвідчених спеціалістів, які знають усі тонкощі того, як повернути людині здоров’я зубів і красу посмішки. Найбільший стаж в Анатолія Богдановича Гудими – близько 40 років. Звичайно, ми відстежуємо новинки в сфері матеріалів і технології, і стараємося невідкладно запроваджувати все найкраще. Бо головне – це потреби наших пацієнтів, їх настрій після відвідання нашої клініки, якість їх життя після лікування.

Наприклад, маємо два операційні мікроскопи, по 8 – 9 тисяч доларів США кожний. Коли купували перший, на цілу Рівненську область такий був тільки в Рівному. Мікроскопи забезпечують найновіші методи ендодонтичного лікування кореневих каналів зубів, що дозволяє виявити додаткові канали та можливості їх пломбування.

У нас є центр комплексної томографії щелепно-лицевої ділянки. Маємо свою зуботехнічну лабораторію. І все це, як мовиться, «під рукою».

На період виготовлення коронок передніх зубів ми ставимо в той же день тимчасові конструкції, що дозволяє людині почувати себе невимушено в спілкуванні. Маємо досвід естетичної стоматології.

Серед лікарів запроваджена спеціалізація – і кожний займається тим, що йому найбільше подобається і вдається. А це  такі напрямки роботи: дитяча соматологія, естетичне протезування, вирівнювання зубів, лікування кореневих каналів під мікроскопом.

Відмінними спеціалістами зарекомендували себе лікарі Соломія Степанівна Гудима, Ольга Миколаївна Куріч (дитячий лікар-стоматолог), Роман Ігорович Мельничук (займається вирівнюванням зубів), Руслан Віталійович Притков (лікар-пародонтолог). Дехто працює в нас на непостійній основі, – запрошуємо в разі необхідності. Скажімо, зі Львівського медичного університету приїздить до пацієнтів із захворюваннями суглобів, що рухають нижню щелепу, професор Руслан Вадимович Кулінченко. Адже ми практикуємо розробку індивідуального розгорнутого плану лікування з урахуванням наявної патології на основі співпраці і взаємодії лікарів-стоматологів різних спеціальностей – пародонтолога, терапевта, ортопеда, ортодонта, хірурга.

Ми всі вміємо працювати в команді задля досягнення найкращих результатів для пацієнта. Щопонеділка на зборах обговорюємо результати роботи за тиждень. А ввечері того дня щоразу аналізуємо з лікарями складні випадки лікування. Ми всі їздимо на різні курси, підвищуємо свою кваліфікацію, організовуємо в нашому коференц-залі конференції з участю відомих колег з інших областей. І все це виводить на вищий рівень обслуговування.

Великого значення надаємо культурі клініки. Все тут естетично облаштоване. Усі працюють з хорошим настроєм, доброзичливі в спілкуванні як між собою, так і з пацієнтами. У всіх – новий медичний одяг, причому для тих, хто працюють з дітьми, замовили яскравий, барвистий одяг, оформлений малюнками з мультфільмів, що налаштовує малюків на спокійне сприйняття зубного лікаря. Практикуємо і лікування уві сні, але без використання наркозу, – приїздить спеціаліст-нарколог. Лікування проходить швидко і без болю, і діти не бояться до нас повертатися для регулярного огляду.

Наша клініка працює, оперативно реагуючи на потреби і запити людей, адже бувають випадки, що до нас звертаються з невідкладними проблемами або ж просять про допомогу, зважаючи на те, що кудись поспішають. І ми завжди йдемо назустріч потребам наших пацієнтів – і надаємо послуги навіть дещо раніше чи пізніше офіційно визначеного робочого часу.

Отож якщо вам як сучасній, тим паче – публічній людині, якій доводиться з багатьма зустрічатися і спілкуватися, не байдуже здоров’я власних зубів, звертайтеся в стоматклініку – і вам допоможуть висококласні фахівці в нашій стоматологічній клініці “Dentaro Garden” (м.Радивилів, вулиця Паркова, біля входження в неї вулиці А.Міцкевича).

Роман ГУДИМА,

головний лікар клініки “Dentaro Garden”.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.