Наші діти і на канікулах спілкуються… англійською

Рудня-Почаївська школаДо 19 червня на базі 24 загальноосвітніх навчальних закладів Радивилівського району функціонують літні мовні табори – для поєднання активного відпочинку із вивченням англійської мови (або іншої іноземної мови). Серед форм роботи – вогники знайомств, конкурси проектів на тематику миру, заочні подорожі англомовними країнами, розучування традиційних англійських ігор, танців, пісень, рифмівок, віршів, прислів’їв, конкурси дитячих пісень та віршів, театри казок, перегляди мультфільмів та відеофільмів англійською мовою.

З сайту Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа №1 – гімназія»:

“Учні мають прекрасну нагоду весело і корисно провести час у літньому мовному таборі. Наш літній табір спонукає школярів практично застосовувати знання з англійської мови, отримані протягом навчального року. Діти мають можливість спілкуватися іноземною мовою та застосовують свої знання у різних формах діяльності (спортивних змаганнях, театральних виставах, арт-майстернях, заочних подорожах, іграх, конкурсах та ін.). Участь у мовному таборі допомагає дітям розкрити свої таланти та отримати досвід комунікації англійською мовою. При цьому знання дитини не оцінюються як у школі, і дитина сприймає навчання як гру”.Радивилів, школа-гімназіяРадивилів, школа-гімназіяhttp://nvk1.info/news/467-movniy-tabr-v-nvk.html

З сайту Козинської школи-колегіуму:

“З 2 червня у Козинському НВК розпочав роботу мовний табір. Заявки до табору подали 45 учнів 5 – 8 класів. Вони були розділені на 3 групи. За кожною групою закріплений вихователь. Вихователями в таборі працюють вчителі англійської мови Фесюк І.М., Хмара І.В. та вчитель німецької мови Ковальчук О.О.

У перший день було відкриття табору, діти представили девізи загонів на речівки. Наступний день – день Великобританії та Німеччини. Проводилися різноманітні вікторини та конкурс малюнка на асфальті. Третій день – день іменника. Діти виготовляли листівки та вітали літніх іменників. Четвертий день – день природи. Після конкурсу-вікторини «У світі тварин» діти пішли на екскурсію до річки. П’ятий день – день спорту. Разом з вчителями фізкультури Курсиком О.Г., Смолярчуком В.А. проводились різні ігри та естафети…”

http://kozinkolegium.ucoz.org/

З сайту Рудня-Почаївської школи:

“Настали літні канікули. Та шкільне життя навчального закладу не зупинилося. Розпочав роботу літній мовний табір під керівництвом вчителів іноземних мов Гойди Надії Григорівни та Коваль Наталії Олегівни. Дітей чекають різноманітні розважальні заходи: ігри, конкурси, вікторини.

Хоча табір і не навчального характеру, але школярі мають можливість удосконалювати знання з англійської мови, розвивати навички спілкування”.

http://rudnya-pochaivska.inf.ua/rudnia.html

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.