Наші і не наші Заболотці…

На маршруті електрички Здолбунів – Львів після Радивилова є і така зупинка, як Заболотці. У 1940 – 1941 та 1944 – 1959 роках це село було центром Заболотцівського району, який згодом увійшов до складу Бродівського району Львівської області.

Не так давно в приміщенні Заболотцівської сільської ради (тепер уже об’єднаної громади) представники Фонду сталого розвитку “Стара Волинь” (смт. Гриців Хмельницької області) та громадської організації “Європейський діалог” розпочали реалізацію спільного проекту “Разом будуємо спроможну громаду”.

Здійснено початковий аналіз стану громади, її можливостей та ресурсів; відбулася робоча зустріч з формальними і неформальними лідерами громади; підписано угоду про спільну реалізацію проекту.

ЗаболотціСимволічно, що проект розпочався саме у Заболотцях, де територіальна громада стала першою в Україні громадою, що набула статусу юридичної особи. Громада зареєстрована за новим законом “Про внесення змін до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”.

Знімки Володимира Ящука (Радивилів.info).

Заболотці Заболотці, Василь Стрільчук Заболотці, Дмитро Чобіт Заболотці Заболотці Заболотці Заболотці

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.