Наші краяни демонструють неабияку силу

Житель Кременця отримав титул “Найсильніша людина світу”, повідомляє  інтернет-спільнота “Типовий Кременець“.

Андрій Пушкар у поєдинку з казахстанцем Дмитром Трубіним переміг з рахунком 5:1. Поєдинок відбувся в рамках на турніру Vendetta в Лас-Вегасі (США).

Андрій – 14-разовий чемпіон світу, 16-разовий чемпіон Європи, п’ятиразовий володар абсолютного Кубка Світу з армспорту серед професіоналів, абсолютний переможець турніру А1, переможець інтерконтинентальних змагань.

Андрій ПУШКАР, КременецьАндрій Пушкар народився 6 серпня 1985 року в Кременці Тернопільської області. Здобув кваліфікації вчителя фізичної культури (диплом з відзнакою) у Кременецькому обласному гуманітарно-педагогічному інституті ім. Тараса Шевченка; кваліфікацію магістра з обліку й аудиту в Тернопільському національному економічному університеті (диплом з відзнакою).

Тренер ДЮСШ “Колос” Тернопільської області. Член збірної команди України з армспорту, учасник та переможець міжнародних змагань із армспорту. У 2006 році отримав звання Заслуженого майстра спорту за особисті досягнення в армспорті. Це інформація з сайту: http://khm.depo.ua/ukr/ternovpol/zhitel-ternopilshchini-stav-naysilnim-cholovikom-svitu-24072016082400

А житель села Верба Дубенського району Ярослав Кубко став одним із найкращих гирьовиків світу, здобувши срібну медаль чемпіонату світу в Литві, повідомив сайт телеканалу Рівне-1.
За нагороди боролися спортсмени з України, Литви, Америки, Росії, Японії. До слова, перше місце зайняв спортсмен з Росії, третє – гирьовик з Литви.

Ярослав змагався у ваговій категорії 85 кілограмів.

Самому парубкові лише 16 років. Каже, для нього величезний успіх у такому віці настільки успішно виступити на чемпіонаті світу. Тренер Ярослава Кубко – Леонід Момотюк.

Для Радивилів.info – за публікаціями Інтернет-ресурсів.