Наші краяни – у Верховній Раді України

Досить часто у виборців виникає потреба звернутися до народного депутата України за вирішенням наболілих проблем. Звичайно, оформити звернення можна й через помічників народного депутата, які працюють в усіх райцентрах, це не новина, але важливими бувають і особисті зустрічі з повпредом. Як відомо, колишній наш нардеп Валентин Королюк із попереднього скликання Верховної Ради проживає в Рівному, нинішній представник від мажоритарного виборчого округу №154 Олександр Дехтярчук –  із Дубна. Нагадаємо: він народився 17 серпня 1971 року в селі Голичівка Корецького району Рівненської області, до обрання народним депутатом працював на посаді голови Дубенської районної ради (суб’єкт висування – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”).

Разом з тим у новому складі парламенту є житель міста Броди Львівської області Остап Єднак (народився 21.11.1980), який у загальнодержавному багатомандатному окрузі був включений до виборчого списку політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, а невдовзі після свого дня народження, 27 листопада, 34-річний директор ТОВ “Інтервудкоммерц” набув депутатських повноважень. Нині він секретар Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

До речі, і в попередній Верховній Раді бродівці мали земляка – Ірина Сех народилсь 1970 року на Бродівщині. Навчалася у Бродівському педучилищі, згодом у вузах. Працювала в школах Золочева і Бродів.

Але на найдовший період представником у найвищій владі став Дмитро Чобіт, бродівський історик, у минулому вчитель Немирівської школи Радивилівського району і тренер Радивилівської ДЮСШ, який був народним депутатом України у 1991 –2002 роках. Нині він автор більш як 30 книг.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

1 Response

  1. Грудень 17, 2014

    […] Див.: Наші краяни – у Верховній Раді. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.