Наші спортсмени – серед кращих в області

Один з найактивніших регіонів на Рівненщині у спортивно-масовій роботі – Радивилівщина. Сектор молоді та спорту Радивилівської райдержадміністрації протягом 2016 року брав участь у багатьох заходах, організованих комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Під час одного зі спортзаходів у Радивилові. Зліва - Микола ТАЦІЙ.

Під час одного зі спортзаходів у Радивилові. Зліва – Микола ТАЦІЙ.

Така активність дала хороші результати, адже в загальному заліку радивилівці здобули:

І місце – в обласному фестивалі з велоспорту «Велодень» для всіх верств населення в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «ВелоУкраїна»;

ІІ місце – в обласних фізкультурно-оздоровчих заходах з нагоди Дня фізичної культури та спорту України;

ІІІ місце – в Міжнародному дні спорту.

З нагоди успіхів радивилівців відбулося урочисте нагородження (в Радивилівському НВК «Школа №1 – гімназія»). Відзнаки отримував завідувач сектору молоді та спортут райдержадміністрації Микола Тацій.

Окрім офіційної частини заходу з урочистостями і нагородженням, для місцевих школярів організатори провели ще й фестиваль здорового способу життя, під час якого команди з учнів середньої школи визначали між собою найкращих. Але визначити цих «найкращих» було зовсім не просто, адже між командами, котрі посіли перше і четверте місце, була різниця лише в два бали.

Однак тріумфатори все ж були встановлені. Трішки більше, ніж іншим, пощастило команді «Олімпійці». Друге і третє місця посіли колективи «Чемпіони» і «Метеор».

У конкурсах індивідуального заліку, які склали другу частину заходу, зуміли перемогти: Собчук Тимофій у конкурсі з обручами; Нідзельська Марія у вправі зі скакалкою і Проказюк Дмитро у завданні з кільцями.

Всі учасники заходу отримали сувеніри від організаторів, а переможці індивідуальних і командних заліків були відзначені ще й цінними призами і нагородами.

Про це інформує прес-служба “Спорт для всіх”. http://www.rivne1.tv/Info/?id=75277

sport_1sport_2

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.