Навіть найпростіше «бюджетне» меню значно виграє

4 нюанси кейтерингового обслуговування ділових заходів

Ділові зустрічі та важливі переговори, відкриття бізнес-центру і презентація нового салону – всі ці заходи починаються в суворій офіційній обстановці. Завершення торжества відбувається в уже Прем'єр Палац Кейтеринг, Київбільш теплій атмосфері – на банкеті, коктейльній вечірці або фуршеті. Чим і наскільки відрізняється бізнес-обслуговування від стандартного, знають досконально професіонали компанії «Прем’єр Палас Кейтеринг».

4 важливі особливості виїзного обслуговування бізнес-сфери

На відміну від організації весільного обіду або ювілейного банкету, обслуговування подій у діловому колі має характерні особливості.

  1. Обмеженість за часом

У діловому світі найбільшу цінність має час. Однак заручитися підтримкою нових партнерів вдасться, підготувавши гідне обіднє частування. А слухачам семінару або учасникам тренінгу просто необхідні перерви. Тут знадобляться грамотно організовані кава-брейки.

Яким би розкішним не був фуршет або святкова вечеря – важливо вкластися строго в відведені терміни. Якщо замість відведених двох годин захід розтягнеться на цілих п’ять, а то й шість – гості можуть залишитися незадоволені. А раптом хтось із них через це спізниться на іншу, не менш важливу зустріч або, що ще гірше, – на авіарейс? Те ж правило стосується і кава-брейків: якщо замість відведених 15 хвилин витрачати на закуски і гарячі напої по півгодини, семінар завершиться не ввечері, а далеко за північ.

  1. Правильний розрахунок меню

Грамотний розрахунок кількості їжі – важливий нюанс ділового кейтерингу. Невірний розрахунок часом призводить до фатальних наслідків:

Не вистачило їжі для гостей або партнерів? Тоді цілком ймовірно, що масштабна операція або вигідне співробітництво опиняться під знаком питання.

Їжі було більш ніж достатньо, і довелося вирішувати проблему з її утилізацією? Засоби замовника були витрачені даремно.

Оптимальна кількість їжі і напоїв для бізнес-урочистості планують таким чином, щоб жоден з учасників не відчув себе обділеним. У той же час залишки страв і закусок на столах до кінця заходу повинні бути зведені до мінімуму.

  1. Кваліфікована допомога клієнту при замовленні

Далеко не всі люди в змозі відразу ж визначитися зі стравами в меню. Від великої кількості пропозицій кейтеринговій фірми розбігаються очі, а замовник вагається і ніяк не може вибрати між тарталетками з лососем і канапе з червоною ікрою? А яку кількість замовляти для фуршету на 100 чоловік? Досвідчений менеджер підкаже, як знайти розумний компроміс. Або запропонує кілька готових, вже прорахованих варіантів меню, зорієнтуватися серед яких буде набагато простіше.

  1. Святкова обстановка

Стандартний фуршет виглядає так: звичайний, нічим не декорований зал, по якому переміщаються запрошені з келихами шампанського і легкими закусками. Хорошій кейтеринговій фірмі під силу кардинально змінити на краще захід. Професіонали знають, що таке:

оригінальна прикраса майданчика;

вигадлива сервіровка (навіть особливим чином складені серветки здатні разюче змінити атмосферу);

витончена подача красивих келихів (наприклад, прикрашених логотипом фірми-замовника);

ефектна подача страв та ін.

Навіть найпростіше «бюджетне» меню значно виграє, коли оформлення і сервіс знаходяться на висоті.

Прем’єр Палац Кейтеринг

Адреса: бульвар Т. Шевченка / вул. Пушкінська 5-7/29,

Київ, 01004, Україна

Організація заходів:

+380 (44) 244 12 22

+380 (44) 244 14 48

Сайт: http://catering.premier-palace.com/

Стаття опублікована на правах реклами.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.