Військовослужбовцям не продадуть навіть пива

Горілчані вироби

Фото: ukr.media

Командир військової частини звернувся до Бродівської міської ради на Львівщині з проханням заборонити продавати алкогольні та слабоалкогольні напої військовослужбовцям – і виконком ухвалив відповідне рішення.

«Якщо в магазин зайде особа у військовій формі, продавці не мають права відпустити їй навіть пива», – повідомив командир військової частини 3765 у місті Броди Ігор Яременко. Він пояснив: «Відколи у нашій частині навчаються мобілізовані, у казармах з’явилися п’яні. Серед них багато цивільних, любителів оковитої. Виходять у місто, розпивають там спиртне. А де зброя – горілки не має бути, так до біди недалеко. Не раз за випивку ми лишали без зарплати. Людина зрозуміла: повеселився на 50 гривень, а втратив півтори тисячі. Тепер магазини за продаж горілки солдатові залишаться без ліцензії. Міністерство оборони через владу розіслало по військових частинах рекомендації – як боротися з алкоголізмом. Такий рух почався в усіх містах, де є військові формування».

Натомість продавці в Бродах кажуть, що про нововведення не чули. Продавчиня продуктової крамниці «Орися» розповіла: «Міська влада мусить розіслати чіткі інструкції, як розрізняти військових від цивільних. А то вчора приїхали троє, всі у камуфляжних штанях. Кажуть, давай горілку — на рибалку їдемо. То звідки мені знати, чи правду говорять? Нікому у формі алкоголю не давати? Ви собі уявіть, як я мужикам на озеро не продам. Вони ж мене втоплять (сміється)». (http://gazeta.ua/articles/ukraine-newspaper/_vijskovim-ne-prodavatimut-alkogolyu/631888)

Як відомо, одна з військових частин розташована майже при межі з Радивилівським районом, за 4-5 км від Радивилова. Чи не стане така заборона приводом звернути увагу на сусідній райцентр?

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.