Навів приклад із Радивилівського району

З наступного року рівняни самі відповідатимуть за стан доріг у своїх містах і селах. Адже з 1 січня 2018 року дороги загального користування місцевого значення переходять у підпорядкування органів місцевого самоврядування – сільських, селищних, міських рад.

Це передбачено відповідним законом. Заступник начальника Служби автодоріг Рівненщини Микола Козачок каже, що стан доріг завдяки цьому поліпшиться. Адже, пояснює: якщо мешканці самі відремонтують дорогу, то й будуть стежити за тим, щоб її не руйнували. Як приклад, наводить торішній випадок у Радивилівському районі:

Говорить Микола Козачок:

Якщо у Радивилівському районі вивозили торік сільськогосподарську продукцію з поля, то люди у  селі перепинили колону з фур і сказали: «Вивозьте буряки, кукурудзу, але не по 60 тонн. А будете везти стільки, щоб не руйнувати нам бруківку в селі. Все. Вони вимогу поставили. Вони рух не пустили. І власники продукції сказали: «Все. У нас вибору немає».

Нині Служба автодоріг Рівненщини, за словами Миколи Козачка, обслуговує 5 тисяч 142 кілометри доріг є. Наступного року на її обслуговуванні залишиться 2 тисячі кілометрів доріг, причому лише державних. Решту обслуговуватимуть місцеві органи влади. Кошти на це, запевняє Микола Козачок, будуть. Бо те, що нині дають з Держбюджету на утримання місцевих доріг Службі автодоріг, передадуть у місцеві бюджети.

Мирослава Опанасик. (Радіо Трек).

Радивилів, вулиця Модеста Левицького

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.