Навколо Бродів об’єднаються 13 громад

Відповідно до нового перспективного плану спроможних територіальних громад у Бродівському районі на Львівщині будуть створені три об’єднані територіальні громади – Бродівська міська, Підкамінська селищна і Заболотцівська сільська.

місто Броди, вулиця ЗалізничнаДо Бродівської об’єднаної громади увійдуть Бродівська міська, Гаївська, Комарівська, Лешнівська, Підгорецька, Пониквянська, Пониковицька, Смільнівська, Суховільська, Станіславчицька, Шнирівська, Язлівчицька і Ясенівська сільські ради (всього 13 громад з центром – містом Броди). Нагадаємо: до Радивилівської міської об’єднаної громади увійшли міська і 4 сільські ради.

До Підкамінської селищної громади зголосилися увійти 10 рад (центр – смт. Підкамінь), Заболотцівська сільська територіальна громада сформована з однієї сільради (центр – село Заболотці). За територією Бродівська громада займатиме приблизно дві третини нинішнього Бродівського району.

Децентралізацію в районі директор Бродівського краєзнавчого музею В.Стрільчук прокоментував у Фейсбуці: «За перших і на початку других совітів ми вже мали таку децентралізацію – три райони замість одного: Бродівський, Підкамінський та Пониковицький (згодом Заболотцівський), може, дещо в інших межах і з трошки іншою назвою, але таке вже було… Напевне ДЕЖАВЮ, або історія (радянська) повторюється, або москалі нас добре тримають, або я нічого не розумію… А про ці закутки у сільсько-міській громаді Броди я взагалі мовчу!» Мається на увазі досить значна віддаленість від Бродів окремих сільрад – вони виявилися навіть далі від Заболотцівської чи тих, які увійдуть до Підкамінської громади.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

4 коментарі

  1. Роман сказав:

    Заболотцівська сільська територіальна громада сформована з двох сільрад, ще Ражнівська сільська рада
    http://gromada.info/gromada/zabolotcivska/

  2. axabnrg сказав:

    Децентралізація підвищує вимоги до професіоналізму посадовців місцевого самоврядування, адже ресурси та повноваження пропорційно збільшуються. Чи впораються місцеві очільники з викликами? Впораються, бо підвищують свій рівень і вчаться. Ось живий приклад – Школа місцевого самоврядування DESPRO. Так що “зрада” відміняється. Прорвемося!
    http://despro.org.ua/news/news/?ELEMENT_ID=1742

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.