Не будуть спалювати зайвих кубометрів газу

Споживачі природного газу, які використовують його для опалення помешкань і мають субсидії, тепер не будуть спалювати зайвих кубометрів для використання пільгових лімітів з метою отримання субсидій на наступний опалювальний період. Про це інформує сайт Радивилівської районної державної адміністрації.

hroshiСубсидії споживачам, які їх отримували, перерахують автоматично.

Як повідомила начальник відділу соціальних виплат департаменту соцзахисту населення Рівненської ОДА Роза Слободенюк, простий і прозорий механізм перерахунків невикористаних коштів буде відображено вже у жовтневих квитанціях. На рахунках споживачів залишиться лише та частина невикористаної суми субсидії на оплату послуг, що еквівалентна вартості 100 кубометрів газу.

Споживачі, які використовували на обігрів будинків електрику, також матимуть такі перерахунки. На рахунку абонента буде залишок, еквівалентний вартості 150 кіловат годин.

Перерахунки отримають абоненти тепло- та газопостачальних підприємств Рівненської області, у тому числі Радивилівського району. Такі заходи спрямовані на раціональне використання бюджетних коштів та газу.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.