Не поширювати неперевірену інформацію – закликала президія Радивилівської райради

Під керівництвом в.о. голови Радивилівської райдержадміністрації Івана Школяра проведено оперативну нараду з питань економічного та соціального розвитку Радивилівського району. Йшлося про необхідність забезпечення стабільної роботи усіх галузей господарського комплексу, соціальної сфери району. За інформацією голови районної ради Олександра Пастуха, 2 березня 2014 року відбулося засідання президії районної ради, на якому прийнято рішення «Про створення Координаційного штабу при Радивилівській районній раді у зв’язку з загрозою порушення миру та безпеки у районі». Згідно з цим рішенням створено Координаційний штаб при Радивилівській районній раді з числа керівників прокуратури, правоохоронних органів, органів виконавчої влади, представників Дубенсько-Радивилівського об’єднаного військового комісаріату, МНС району, представників політичних партій, громадських організацій під керівництвом голови районної ради Олександра Пастуха з метою забезпечення постійної координації спільних дій для захисту суверенітету та територіальної цілісності України (за адресою: м. Радивилів, вул. І.Франка, 11).
Окрім того, президія районної ради вирішила:

Повідомити мешканцям району, що облік осіб, які готові до захисту суверенітету та територіальної цілісності України, у випадку необхідності, здійснюватиметься виключно Дубенсько-Радивилівським об’єднаним військовим комісаріатом.

Звернутись до засобів масової інформації району з проханням не поширювати неперевірену інформацію, яка може спровокувати та посилити загострення суспільно-політичної ситуації в Україні.

Закликати політиків та громадських активістів утримуватись від висловлювань, які можуть спровокувати загострення суспільно-політичної ситуації.

Рішення оприлюднити на сайті районної ради і у районних ЗМІ та довести до відома міського та сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності.

Проведено нараду з керівниками органів місцевого самоврядування за участю представників Координаційного штабу з приводу суспільно-політичної ситуації. Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій району проінформували про проведену роботу впродовж тижня та ознайомили присутніх з планами роботи на поточний тиждень. Зокрема, за інформацією в.о. начальника управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районі Валентини Довгалюк, пенсії жителям Радивилівщини за лютий виплачені повністю. Начальник управління агропромислового розвитку Любов Черевко повідомила, що господарства району продовжують весняно-польові роботи. Під час наради було також обговорено стан справ в освіті, культурі, медицині, проаналізвано виплату заробітної плати на підприємствах, в установах різних форм власності, повідомив сайт РДА.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.