Не розбивати сільських доріг дощенту

Влада Радивилівського району та міста Радивилів стурбована станом доріг місцевого значення, інформує сайт РДА. Дороги, що сполучають сільські населені пункти району, вже давно потребують ремонту.
Радивилів об'їзнаА під час жнив, коли перевантажений великоваговий транспорт перевозить зібрану продукцію до місць зберігання, стан доріг і далі погіршується. На нараді в РДА голова районної державної адміністрації Олег Ващук, Радивилівський міський голова Микола Карапетян, сільські голови району намагалися знайти компроміс з зазначеного питання із керівниками окремих сільськогосподарських підприємств.

На нараду був запрошений старший інспектор з дорожнього нагляду Радивилівського відділення поліції, капітан поліції Володимир Петровський. Він повідомив, що з метою зберігання стану доріг встановлено обмеження температурного режиму. Великоваговий транспорт у літній період може пересуватися, коли температура не перевищує 28 градусів тепла. Згідно з класифікацією доріг встановлена максимальна вага вантажу, що перевозиться: для доріг державного значення – 40 тонн, місцевого значення – 24 тонни. Ознайомлено і з іншими правилами проїзду великовагового транспорту, а також відповідальністю, що настає за порушення.

Микола Карапетян зауважив, що наш район має сільськогосподарську специфіку, тому ні в кого немає мети створювати перешкоди для діяльності сільськогосподарських підприємств. Потрібно дотримуватися норм закону, що обмежує вагу, яка перевозиться. Олег Ващук запропонував підприємствам, які приймають на зберігання та переробку  сільськогосподарську продукцію,  дотримуватися вищ зазначених норм  та співпрацювати із працівниками транспортної інспекції.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.