Радивилів: з новинами наввипередки

Радивилів, день журналістаРадивилівці черпають тутешні новини  головним чином із районних газет, серед яких провідну позицію за кількістю передплатників посідає «Прапор перемоги» (Радивилів), а ще – з районного проводового радіо, з сайтів Радивилівської РДА, Радивилівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек, деяких загальноосвітніх навчальних закладів. Є і новинні сайти Радивилова, серед яких на перше місце за кількістю відвідувань вийшло Інтернет-видання Радивилів.info. Свого роду засобом масової інформації стали й соціальні Інтернет-мережі. Наприклад, у групі «Радивилів» на Фейсбуці вже зареєстровано понад 660 чоловік.

Отож-бо сьогодні до поширення інформації причетні не тільки журналісти, а й люди інших професій, які займаються підготовкою до тиражування газетних номерів, готують випуски радіо чи наповнюють актуальними матеріалами сайти, знімають інформаційні відеосюжети для Ютуб. І всі ці люди можуть вважати День журналіста, який відзначається 6 червня, і своїм святом. Адже не раз було сказано: журналістика – не стільки професія, скільки життєве покликання, потяг душі. Як з примусу не станеш письменником, так і без натхнення, без душевного пориву не станеш справжнім журналістом. Своєю працею творці засобів масової інформації роблять вагомий внесок у формування громадської думки.

У Національній спілці журналістів України є не тільки журналісти за дипломом, але й вчителі, бібліотекарі, юристи, культпрацівники.

Свято – День журналіста було встановлене 25 травня 1994 року Указом Президента України на підтримку ініціативи делегатів I Всеукраїнського з’їзду редакторів газет і журналів. А дата для святкування булла вибрана ось чому: саме в цей день у Брюсселі Національна спілка журналістів України, переважною більшістю голосів, була прийнята до лав Міжнародної федерації журналістів – найбільшої в світі організації професійних працівників ЗМІ.

У день професійного свята Радивилів.info бажає вам, шановні журналісти, творці ЗМІ Радивилівського району, творчих успіхів, реалізації задумів і планів.

На знімках Володимира Ящука, Степана Мелиха, Юрія Іваськевича та ін. – наші колеги з Радивилівщини під час виконання своїх професійних завдань.

Радивилів, Василь Семеренко

Василь Семеренко.

Радивилів, Людмила Грановська

Людмила Грановська.

Радивилів, Наталя Янчин

Наталя Янчин.

Радивилів, Інна Семеренко

Інна Семеренко.

Радивилів, Ліна Михайлова.

Ліна Михайлова.

Радивилів, Степан Мелих

Степан Мелих.

Радивилів, Володимир Ящук

Володимир Ящук.

Радивилів, Арсеній Бортник

Радивилів, журналісти

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

1 Response

  1. Червень 6, 2016

    […] вітаємо з цим святом усіх журналістів Радивилова, а їх нині в трьох газетах, на радіо та в Інтернет-виданн… Декількох прийнято до Національної спілки […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.