Не втрачаймо пильності – наша безпека залежить від кожного з нас

тероризмУ зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією  і злочинною діяльністю терористів на Сході України правоохоронці звертаються до жителів міста Радивилів та Радивилівського району з проханням повсякчас не втрачати пильності і повідомляти про підозрілі предмети та про осіб, котрі можуть чинити протиправні і провокаційні дії.

Працівники міліції вживають усіх необхідних заходів, аби унеможливити скоєння будь-яких злочинів з використанням зброї та вибухівки, а також інших провокативних дій, що можуть дестабілізувати ситуацію.

Якщо ви помітили підозрілий предмет, який тривалий час лежить у людному місці без нагляду, особливо якщо цей предмет має незвичні, не характерні для нього деталі, негайно телефонуйте на лінію 102 або ж до чергової частини Радивилівського РВ УМВС за номером 4-10-02, – і в жодному разі не беріться перенести знахідку або самостійно її розібрати, бо це може бути вибуховий пристрій.

Наявність при дверях або на вікнах дроту, ниток, шнурів, важелів – ще одна ознака можливої наявності вибухового пристрою.

Крім того, правоохоронці просять перевізників проявляти пильність при виявленні фактів перевезення небезпечних вантажів або перевезення осіб, поведінка чи зовнішній вигляд яких викликають підозру. Якщо ви помітили такий факт, негайно повідомте про це органи внутрішніх справ.

Радивилівський РВ УМВС (за матеріалом СЗГ УМВС).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.