Не забудемо вашого подвигу, герої України!

14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва і День захисника України, в Радивилові пройшло богослужіння в сквері при вулиці Почаївській, де встановлено пам’ятник нашим землякам – жертвам сталінського терору, воякам Української повстанської армії.

У поминальній молитві, яку виголосив настоятель Свято-Вознесенської церкви отець Юрій, згадувалися всі герої національно-визвольної боротьби українців, починаючи від часів козаччини і героїв Крут. Було вшановано пам’ять полеглих вояків УПА, борців проти гітлерівського нацизму і сталінського терору. Особливо зворушливо звучала поминальна молитва за полеглих героїв АТО – воїнів Збройних Сил України та інших формувань, волонтерів, які в ХХІ столітті стали на заслін ворожої агресії і терору.

Вінок до пам’ятника поклали голова Радивилівської районної ради В.Кондик і голова районної державної адміністрації О.Ващук, а також квіти поклав батько полеглого героя, Назара Крохмаля, – І.Крохмаль.

Своїми думками про трагічні сторінки української історії, про війну на сході України проти російської агресії поділилися І.Крохмаль, Ю.Бурліков (священик), В.Кондик.

14_10-6 14_10 14_10-2 14_10-3 14_10-4 14_10-5

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.