Неповнолітні з Дубна шахрували через Інтернет

Вони збагачувались за рахунок необачності своїх клієнтів, продаючи неіснуючий товар – тварин, взуття, побутову техніку. У покупців просили передоплату, а після отримання грошей оголошення з сайту зникало, а мобільник продавців мовчав. Так троє хлопців ошукали людей, здебільшого жителів інших областей, щонайменше на 25 тисяч гривень.

за гратиПрагнучи купити товар через Інтернет, інколи люди й не підозрюють, що породистого щеняти або вибраної пари кросівок у продавців насправді немає. Вони розміщують повідомлення, використовуючи чужі ілюстрації. І коли клієнти вже зацікавлені придбати товар, виходять на зв’язок з довірливими покупцями, просять тих перерахувати передоплату на картковий рахунок.

За підтвердженнями у шахрайських діях підозрюваних працівники відділу протидії кіберзлочинам у Рівненській області та слідчі Дубенського відділу поліції відправились по домівках юнаків. Під час обшуків вилучили три ноутбуки, 22 банківські платіжні картки, три SIM-карти, п’ять мобільних телефонів, майже чотири тисячі гривень, пістолет під патрон “Флобера” та пістолет травматичної дії, марихуану…

http://rivne1.tv/Info/?id=65575

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.