«Непоєднане з’єднати» та інші новини

4 березня (в п’ятницю) у Радивилові, в районному будинку культури, буде представлена благодійна святкова програма для жінок «Непоєднане з’єднати» з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.  Організатори гарантують багато цікавинок, сюрпризів, несподіванок. Початок о 16 годині. Вхід вільний.

smiles-uvahaЗавершуються роботи в Радивилові на реконструкції приміщення колишнього загальноосвітнього ліцею та на облаштуванні прибудованих двоповерхового корпусу  (300 квадратних метрів) та одноповерхового приміщення (200 кв. м). Тут цього року почне працювати дитячий садок на 80 дітей, другий у місті. Як розповів нещодавно на сесії міськради міський Радивилів, буде новий дитсадокголова Радивилова Микола Карапетян, торік на цей об’єкт міська рада та обласна державна адміністрація виділили 7,264 млн. грн., ще 3,8 млн. потрібно на меблі і сучасне обладнання, благоустрій території.

smiles-uvaha27-28 лютого у регіональному центрі «Інваспорт» (Рівне) прошов відкритий чемпіонат області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами зору. У змаганнях взяла участь команди Львівської, Волинської, Житомирської, Чернігівської та Рівненської областей. Загалом змагалося 79 спортсменів. Переможцем серед жінок з УОРА стала й представниця міста Радивилів Марія Гулійчук (61 кг).

smiles-uvaha26 лютого на зборах Асоціації платників податків України було презентовано концепцію запровадження “місцевої валюти” під назвою Quant. Представники N.KRAT Group – компанії зі створення фінансових сервісів і платформ на основі сучасних комунікаційних технологій – сподіваються організувати в одному з регіонів України “фінансову екосистему” NETOPAY FINANCE.” За словами експерта, людині важливо, що він може купити на свої гроші, а не номінальна величина його зарплати. Девальвація – головний недолік національної валюти, якого, як стверджують автори пропозиції, позбавлений Quant. Оскільки ця одиниця обліку забезпечена тільки реальними активами, а не боргами (наприклад, часткове банківське резервування), вона не може використовуватися як інструмент кредитування, а тільки як плата за товари або послуги, які потрібні населенню і бізнесу. Україна вже має перший досвід впровадження додаткової валюти. Це було в Рівненській області. За словами одного з представників місцевого відділення Асоціації платників податків, як повідомляє сайт «Деньги», керівник підприємства “Управління будівництва Рівненської АЕС” Василь Огородник у містечку Козин Рівненської області ввів свою валюту “городники”, які ходили по всьому містечку (насправді йдеться про село Козин Радивилівського району. – Радивилів.info). Схожа схема працювала на “Рівнеазот”. Однак обидві грошові одиниці припинили своє ходіння, як тільки на цих підприємствах стали розтягувати ліквідні активи.

smiles-uvahaУчасники молодіжного центру «Non-Stop», що віднедавна діє при Радивилівському центрі дозвілля та мистецтв (кінотеатр), поставили мюзикл за комедійною п’єсою українського драматурга Михайла Старицького «За двома зайцями». Ролі виконували Ірина Бурмай, Тарас Яловець, Іванна Демчук, Степан Шимків, Кароліна Паскаль, Ольга Шпес та інші. Режисером-постановником стала Світлана Побережник.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

1 Response

  1. Віра сказав:

    )))Я страшенно перепрошую, але чи правильно я зрозуміла новину про дитячий садок? На нього витратили купу грошей, добудували нове приміщення, наймуть купу персоналу…і це для АЖ 80 дітей???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.