Непросто розірвати пуповинний зв’язок

Не так давно на сесії Козинської сільради розглянуто питання виділення коштів для Радивилівської районної лікарні та Радивилівському ПМСД. Зокрема, виділено кошти на придбання інсуліну для жителів Козинської громади та придбання реактивів для аналізатора Козинської амбулаторії.

Також виділено кошти для Козинського пожежно-рятувального поста, виділенно співфінансування на виконання проекту “Створення багатофункціональних зон розвитку для дітей з особливими освітніми потребами у Радивилівському інклюзивно-ресурсному центрі” та кошти для Радивилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на утримання жителів Козинської ОТГ у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання. Окрім цього виділено кошти управлінню праці та соціального захисту Радивилівської РДА для відшкодування пільг жителям Козинської громади з оплати послуг зв’язку, інформує сайт Козинської ОТГ.

Окрім бюджетних питань, розглянуто питання створення Служби у справах дітей Козинської сільської ради та внесення посади начальника служби до штату Козинської сільської ради. Також розглянуто питання створення старостинських округів (на територіях колишніх сільрад) та питання віднесення сіл Савчуки, Дубини та Гранівка до старостинських округів. Раніше ці три села не були підпорядковані старостатам (до створення ОТГ входили до Козинської сільради). Козин як адміністративний центр громади не може входити до старостату.

Отож прийнято рішення віднести села Савчуки та Дубини до Березинівського старостинського округу, а село Гранівка – до Пустоіваннівського старостинського округу.

(За публікацією сайту Козинської ОТГ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.