Нехай рік Новий несе здійснення бажань!

Шановні жителі Радивилівського району!

Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим від себе особисто і від нашої депутатської команди представників в обласній та районній радах, обраних від партії «Конкретних справ».

Рік, що минув, виявився для кожного з нас дуже непростим, часто драматичним, але разом з тим наповненим і приємними, пам’ятними подіями. Ми результативно працювали, шукаючи ефективних господарських рішень, займалися творчістю, навчали і виховували дітей, захищали незалежність України, несучи службу у Збройних Силах чи надаючи допомогу нашим воїнам у зоні АТО.

З Новим, 2016 роком!Нехай Новий, 2016 рік принесе здійснення бажань, насамперед бажань про мир, добробут, щастя. Нехай ваші серця зігрівають любов близьких вам людей, хай домівки будуть наповнені добром, гарним настроєм та Божим благословенням. Нехай 2016-й буде щедрим на цікаві задуми, вагомі життєві здобутки та професійні успіхи.

У Новорічно-Різдвяні святкові дні ми так прагнемо, щоб, наче в дитинстві, збувалися казки, здійснювалися найзаповітніші мрії. Тож нехай хвилюючі зимові торжества подарують вам приємні зустрічі, яскраві гостини в колі рідних і друзів, незабутні миттєвості щастя. І нехай Новий рік стане для всіх нас роком суттєвих змін на краще, а для України – роком зміцнення державності, утвердження її територіальної цілісності, забезпечення ефективності адміністративно-територіальної реформи, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!

Анатолій Грисюк, депутат Рівненської обласної ради, виконавчий директор ТОВ «Радивилівмолоко».

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.