Радивилів: Нехай щастить вам, випускники-2014, завжди і в усьому! Фоторепортаж

У суботу, в останній день весни, в Радивилівському районному будинку культури було багатолюдно, як рідко коли буває, – тут врачали документи про повну середню освіту випускникам міських загальноосвітніх навчальних закладів Радивилова. Першими випало проводити урочистості представникам Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа №1 – гімназія». На цьому зібранні побував і, хвилюючись, виступав голова районної ради О.Пастух, але не стільки як керівник району, скількиі як батько випускниці. Через дві години в будинок культури прийшли проводити свято випускники НВК «Загальноосвітня школа №2 – ліцей», однак, як виявилося, народу в залі не поменшало і навіть батькам ніде сісти, тож дійство довелося затримати, вмовляючи гостей проявити розуміння ситуації. Свято все ж відбулося, в кожному випадку за цікавою програмою, зворушуючи до сліз і випускників, і батьків, і вчителів. У цій затишній, хвилюючій атмосфері якось забувалося, що надворі безперестанку йде дощ і не дозволяє вишукано вдягнутим випускникам неквапливо пройтися містом, як це бувало в попередні роки. Фоторепортаж кореспондента “Радивилів.інфо” Володимира Ящука представляє святкування обох навчальних закладів.

 31 травня відбулося вручення документів про освіту випускникам 11 класів усіх загальносвітніх навчальних закладів району. Прошли й святкові бали.
Радивилів wypusk2 wypusk3 wypusk4 wypusk5 wypusk6Радивилів випускники wypusk 8 wypusk 9 b wypusk 9 c wypusk 9 d wypusk 9 wypusk 9a wypusk 9e wypusk 9f

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.