Незаконно відмовляють у реєстрації на виборах

Український телеканал новин “24” щойно повідомив:

“”Самопомочі” незаконно відмовляють у реєстрації на виборах у Радивилові.

Місцева організація “Об’єднання “Самопоміч” не має можливості взяти участь у перших виборах депутатів Радивилівської об’єднаної громади Рівненської області, призначених постановою ЦВК на 27 березня 2016 року.

“У відповідності до вимог Закону України “Про місцеві вибори”, з метою участі у виборчому процесі Радивилівською районною організацією політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ” до Радивилівської міської виборчої комісії Радивилівського району Рівненської області було місцеві вибори 2015подано всі необхідні документи для проведення реєстрації кандидатів у депутати, проте дані документи не були прийняті без будь-якої обґрунтованої відмови”, – повідомив Голова виконавчого комітету ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” Олег Лаврик.

Протиправність даних дій було встановлено постановою Рівненського окружного адміністративного суду за позовом Радивилівської районної організації політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.

“Суд прийняв позитивне рішення і визнав дії виборчої комісії незаконними”, – сказав Олег Лаврик.

Проте Радивилівська міська виборча комісія відмовилась виконувати рішення суду та відмовила в реєстрації кандидатів від “Самопомочі”.

“Такі дії, лише засвідчують існування домовленостей на місцях щодо запланованого розподілу мандатів та небажання мати обраних представників громади на місцях від політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, – зауважує керівник районного осередку партії Ельвіра Аббасова.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Редактор сказав:

    У цій же комісії кореспондентові Радивилів.info незаконно відмовили в ознайомленні зі списком зареєстрованих кандидатів. І це при тому, що сам він теж зареєстрований кандидатом у депутати. Ось така “демократія”. Очолює комісію Ящук Василь Олексійович

  2. Радивилівська виборча комісія під головуванням Василя Ящука на мою думку готується до брудних виборів…
    Рівненський окружний адміністративний суд вініс постанову від 11.03.2016року :ПОЗОВ ЗАДОВІЛЬНИВ ПОВНІСТЮ.Визнати протиправними дії Радивилівської міської виборчої комісії щодо процедури розгляду заяви від 02.03 2016р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.