Незалежне тестування – в Радивилівському ліцеї

30 червня відбулось проведення обов’язкового для всіх учасників зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, результати якого зараховуватимуться як вступний іспит для тих, хто бажають вступати до закладів вищої освіти, а також за бажанням учасника – як державна підсумкова атестація навчального курсу з української мови.

Радивилівський ліцей №2 імені Павла Стрижака став єдиним у Радивилівському районі опорним пунктом проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Щоб незалежне тестування  було безпечним для учасників та тих, хто відповідають за його організацію, заздалегідь перевірили на дотримання протиепідемічних рекомендацій.  30 червня цьогорічні випускники  району складали тут незалежне тестування з української мови. Для проведення ЗНО вибрано 23 кабінети, з умовою розміщення по 15 учасників. Було підготовлено також аудиторію для випускників з інклюзивними освітніми потребами.  Всього на проходження ЗНО зареєструвалися більше трьохсот учнів, поінформувала директор ліцею  Т.Качан для сайту Радивилівської ОТГ.

Випускники заходили в приміщення згідно зі списком, все зайве викладали на стіл, обробляли руки антисептиком. Сиділи за партами під своїми номерами. Парти були розставлені на потрібній дистанції 1,2 метра.

Комісія у складі начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради І.Ковалевської, її заступника І.Киричука, представника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації В.Казмірчука, а також начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства –державного інспектора Радивилівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області Л.Парасюк напередодні здійснила огляд аудиторій у Радивилівському ліцеї. Під час інспектування основна увага акцентувалась на забезпеченні  антисептиками та безконтактними термометрами, засобами індивідуального захисту, наявності дезінфекційних розчинів для обробки поверхонь, обладнанні місць для утилізації використаних масок, організації чергування медичного персоналу тощо.

Порушень вимог нормативних документів щодо профілактики коронавірусної хвороби не було виявлено. Під час підготовки були чітко враховані вимоги постанови щодо розсаджування учнів на відстані не менше 1,2 м один від одного. Розроблені маршрути переміщення учасників ЗНО, є інформаційні листи про необхідність дотримання респіраторної гігієни та етикету кашлю тощо. Пункт тестування ЗНО забезпечили достатнім запасом засобів індивідуального захисту, антисептиків, мийних та дезінфекційних засобів, придбані електронні термометри, поінформував сайт ОТГ.

Радивилів, НВК, школа-ліцей

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.