Нова адреса для сайтів – rivne.ua

internet, Интернет, ІнтернетЗ 2 лютого 2015 року рівненські Інтернет-сайти можна буде «прописати» в Рівненській області за новою Інтернет-адресою — rivne.ua.

Новий публічний домен стане альтернативою тим, які вже існують у всесвітній мережі, – rovno.ua та rv.ua. Як інформує газета «Рівне вечірнє», на першому зареєстровано близько 200 сайтів, а на другому — понад 1,5 тисячі. Серед них – сайт Радивилівської районної державної адміністрації, приватного підприємства «Скеля-Сервіс» (Радивилів), Радивилівського благочиння Рівненської єпархії УПЦ КП тощо.

«Багатьом з наших клієнтів хотілося, щоб була відображена все-таки українська назва обласного центру. Адже домен rovno.ua з’явився на початку 90-х — тоді офіційним найменуванням Рівного латинкою була саме транслітерація з російської. Пізніше, у 1997 році, виник ще й короткий домен rv.ua,  — цитує згадане видання Максима Сіренка, директора компанії «РІФТ», яка є адміністратором обласних публічних доменів. — Ми отримали велику кількість запитів від людей, які висловили бажання використовувати імена саме в rivne.ua. Тепер у них буде така можливість. Сподіваємося, що за кілька років цей домен стане основним для Рівненської області та буде її «візитівкою», своєрідним символом.

Нова адреса для сайтів – rivne.ua

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.