Нова книжка радивилівця Володимира Ящука

Вийшла з друку нова книжка радивилівського журналіста і літератора Володимира Ящука – цього разу поетична збірка «Слова». Зовсім недавно в районній бібліотеці відбулася презентація його краєзнавчої книги «Радивилів у перегуках віків», випущеної з нагоди 450-річного ювілею міста. На титульному аркуші поетичної збірки, яка увібрала в себе вірші різних літ, також значиться: «450-річному ювілеєві Радивилова присвячую».

Вірші пронизані філософськими мотивами, осмисленням призначення людини в цьому складному світі. Значну частину книжки складають рубаї за мотивами перського поета 11 – 12 століть Омара Хайяма. Для створення власної образно-метафоричної системи автор широко послуговується й архаїчною, розмовною, діалектною лексикою, що обґрунтовує у вірші «Слова», який і дав назву книжці.

Редактор видання – рівненський письменник Євген Цимбалюк, який, будучи головним редактором літературно-краєзнавчого журналу «Погорина» (Рівне), чимало творів Володимира Ящука опублікував на його сторінках. Твори радивилівського літератора регулярно друкуються і в газеті «Прапор перемоги».

Книжка випущена за сприянням міського голови Радивилова Миколи Карапетяна.

Василь Семеренко.

Ящук Володимир Іванович, Радивилівobkladka

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

2 коментарі

  1. Лідія Рибенко сказав:

    Пане Володимире, щиро рада за Вас! Вітаю з новим творчим доробком! Знаючи Ваш рівень, не сумніваюсь, що книга гідна Вашого таланту і прислужиться людям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.