Нова збірка радивилівської поетеси

Щойно випущена нова збірка віршів Наталії Кухарук із села Круки Радивилівської територіальної громади – «У барвах мальв». Редактором книжки став відомий рівненський письменник Микола Пшеничний. У передмові до неї написано:

«Кільканадцять років тому в місті Дубні, у тутешній друкарні, відтиражувалася перша поетична збірка Наталії Кухарук – «Повернення додому». То була талановита, багатообіцяюча дебютна книжина. Невеличка за обсягом, але вельми насичена художніми образами, актуальною тематикою, творчими пошуками і знахідками.

Н.Нухарук, збірка, вірші, РадивилівНещодавно наша обдарована краянка завершила роботу над новим рукописом, назва якого теж доволі промовиста – «У барвах мальв». Дубенська організація Національної Спілки письменників України, з котрою поетеса підтримує тісні стосунки, допомогла впорядкувати і відредагувати нові речі громадянського звучання, інтимну й пейзажну лірику, філософські мініатюри, а також – сатиру, гумор, вірші для дітей, які невдовзі теж оприлюдняться окремими виданнями.

Не так давно відбулися дві гарні презентації.

В Дубенській районній бібліотеці її та доньку-п’ятикласницю Марійку вітали письменники Любов Пшенична, Юрій Загорський, Микола Пшеничний, депутат міської ради Юрій Супрун, видавець-просвітянин Ярослав Гелетій, багато інших шанувальників маминої і доньчиної творчості.

А також – у Крупецькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Радивилівського району, позаяк авторка мешкає неподалік – у мальовничому селі Круки.

Щедро обдарована мисткиня. Навіть пасічництвом захоплюється! Прекрасно, самобутньо, натхненно працює з голкою і ниткою: ці ікони, натюрморти, портрети мають Душу. Із її дивовижними роботами (вишиваним вернісажем!) мали змогу познайомитися й учасники літературно-мистецької світлиці, котра відбувалася у серпні минулого року в читальному залі Дубенської міської бібліотеки.

Вона як турботлива мама виховує талановиту донечку Марійку, яка успішно навчається не лишень у Підзамчівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, а й у Радивилівській дитячій школі мистецтв. Грає на гітарі й акордеоні, активно займається хореографією, теж пробує віршувати…»

Як розповів кореспондентові Радивилів.info Микола Пшеничний, який недавно перебував у Радивилові, творчий доробок радивилівської поетеси належним чином оцінено в Дубенській організація Національної Спілки письменників України, отож нині готуються документи для розгляду питання про прийняття Наталії Кухарук до письменницької спілки.

Збірка «У барвах мальв» видана за сприянням Дубенської організації НСПУ та Дубенської районної бібліотеки.

На фото: лицьова і тильна сторони обкладинки книжки.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Листопад 15, 2016

    […] У Радивилівському районному історичному музеї відкрито виставку вишитих картин Наталії Кухарук із села Круки. Пройшла також презентація випущеної цього року збірки її віршів «У барвах мальв». […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.