Нові зафікcовані випадки зараження COVID-19

У Радивилівському районі на ранок 24 квітня вже 24 випадки зараження коронавірусом, з них у Радивилові – 18. Станом на вечір 23 квітня у Рівненській області лабораторно підтвердили 18 нових випадків інфікування коронавірусною хворобою, а на ранок 24 квітня – ще 33.

Тепер в області – 453 випадки захворювання на COVID-19. З початку епідемії 12 мешканців Рівненщини померли від хвороби, а 41 людина одужала.

П’ять нових заражень коронавірусом зафіксували у Радивилівському районі (Радивилів – 4, с.Опарипси – 1) та один хворий із села Познань Рокитнівського району на вечір 23 квітня.

Ще 6 заражених у Радивилові – на ранок 24 квітня: з них 4 особи з Радивилова, 1 особа з с.Дубини та 1 особа з с.Пасіки. 1 особа перебуває в Рівненській міській лікарні у тяжкому стані під наглядом лікарів, 5 інших удома на самоізоляції, їх стан задовільний.

Серед 33 нових хворих: 20 мешканців Рівного (з них 4 людей – медперсонал Рівненської обласної лікарні); 3 з Сарненського району (Сарни, с.Чудель, с.Кам’яне); 2 з Рівненського району (с.Хотин та с.Обарів); 1 з Гощанського району (с.Бугрин); 1 з Дубровицького району (с.Залужжя); 6 з Радивилова. Вік хворих від 7 до 81 року. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Усі чотири джерела заражень на Радивилівщині були спричинені безпечними проявами церковного життя.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.