Новий пісенний кліп Олі Цибульської. ДИВІТЬСЯ!

Найспівочіша ведуча українського телебачення і концертів Ольга Цибульська (родом із міста Радивилів) написала українську пісню і, створивши її з кращими саунд-продюсерами країни за версією M1 Music Awards – MonatikChilibisound, довго шукала режисера, який зможе зняти справжній фільм для нового, модного українського хіта.

Ольга Цибульська, Радивилів, КиївЯк говорить Цибульська: “Свого Хотабича я у світі кіно знайшла!” Ним став відомий український режисер, автор нашумілої кінострічки “Закохані в Київ” – Олег Борщевський.

Оператором на знімальному майданчику був один із найбільш модернових і успішних операторів нашого часу – Дмитро Перетрутов.

Зйомки проходили на великій кіностудії під Києвом. І незважаючи на листопадове “тепло”, на майданчику було по-справжньому гаряче від роботи професіоналів, від танців Цибульської і бажання артистки розповісти глядачеві істину, яку відкрила для себе, ставши в цьому році щасливою дружиною і мамою:

“Кожна жінка – це зірка. І так важливо впасти з неба до ніг свого чоловіка вчасно. Світити так, щоб він захотів принести тебе на руках у свій будинок і зробити цей будинок вашим. Кожна жінка – це світло. Там, де ти – йому тепло і затишно. Йому цікаво і весело. І це світло зігріває чоловіка в будь-якому місці. Варто тільки сильним руками в холодному поле знайти свою зірку, щоб разом з нею вижити самотність із серця і з дому раз і назавжди.

Тоді … пазли співпадуть.

Ви вдвох.

Ви говорите, сваритеся, танцюєте, веселитеся, читаєте книги, і займаєтеся любов’ю “До ранку”. А від великої любові народжуються прекрасні діти.

Дивись мій кліп, слухай пісню і танцюй для свого чоловіка “До ранку”.

UA- Reporter.com

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

8 коментарів

 1. Маруся сказав:

  А я думаю, що Олі треба знімати в кліпах не чужого чоловіка, а свого, бо він навіть кращий

 2. Вова сказав:

  Думаю що Олі краще ведучою бути,бо щось з піснями не все гаразд(просто каламбур)

 3. Галя сказав:

  Вова не треба від співаків вимагати бути ще й першокласними композиторами і поетами. Пісні Олі слухають значить це подобається людям. І в простих мелодійних віршах Олі вони розуміються краще ніж у «справжній» поезії.

 4. Мик сказав:

  Щодо віршів Цибульської.
  Поет пише (повинен писати) – щоб піднімати широкі верстви людськості до свого рівня (мабуть). Піднімати, а не опускати до свого рівня.

 5. Вова сказав:

  У кожного співака є хоч одна нормальна пісня(хіт,тобто пам’ятають по ТВ)а в Олі не все гаразд.якщо співак не пише своїх пісень власних Хітових,тоді немає що робити у шоу бізнесі.вона молодець,але рівень лише “Ведучої корпоративів”

 6. Читачка сказав:

  Радіо FM ГАЛИЧИНА, яке ми слухаємо в Радивилові, не звертало уваги на пісні Цибульської. А теперішню ДО РАНКУ вже кілька разів чула. Значить – оцінили

 1. Лютий 21, 2016

  […] гучного україномовного хіта «До ранку» відома київська співачка і телеведуча Оля Цибульська […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.